• ۱۰۵ بازدید
  • اسفند ۲۱, ۱۳۹۸
Free MP3 Cutter and Editor نرم افزار ویرایش فایل MP3

Free MP3 Cutter and Editor دانلود نرم افزار ویرایش فایل MP3 فری ام پی تری کاتر اند ادیتور در آنی یار.  نرم افزاری که کمک می کند تا تنظیمات جزئی در آهنگ های صوتی MP3 و WAV خود را کاهش داده و انجام دهید.

از آنجایی که این محصول قبلاً از محصولات تبلیغاتی پشتیبانی می کرد ، شما باید در طی مراحل نصب مراقب باشید ، زیرا پیشنهاد کرد که برخی از اجزای شخص ثالث غیر ضروری را بارگیری کرده و در مرورگرهای وب خود تغییراتی ایجاد کنید.
رابط کاربری این ابزار ساده و ساده است و تنها از چند دکمه و یک صفحه تشکیل شده است که در آن می توانید شکل های موج را مشاهده کنید. در نتیجه ، همه انواع کاربران باید بتوانند نحوه سهولت کار با آن را یاد بگیرند.
همانطور که گفته شد ، این ابزار تنها از پسوندهای فایل MP3 و WAV پشتیبانی می کند و امکان بارگیری یک آهنگ صوتی با استفاده از مرورگر فایل یا عملکرد “drag and drop” امکان پذیر است.
با مشخص کردن نقطه شروع و پایان ، می توانید یک فایل صوتی را تر و تمیز کنید و قطعه را در هر یک از قالب های فوق ذخیره کنید.
علاوه بر این ، شما می توانید آهنگ را پخش کنید ، همه را انتخاب کرده و از حالت عیب یابی استفاده کنید ، حجم فایل صوتی را تنظیم کنید (به صورت اختیاری آن را به حداکثر برسانید) ، یک فیلتر محو را در داخل و خارج اعمال کنید ، و همچنین آهنگ را به تک یا استریو تبدیل کنید.
این برنامه مقدار کمی از پردازنده و حافظه سیستم را به خود اختصاص می دهد ، و در طول تست های ما یخ یا خراب نمی کند. هیچ پرونده راهنما در دسترس نیست ، این بدان دلیل است که Free MP3 Cutter and Editor 2.8.0.1545 بسیار آسان برای استفاده است. با این حال ، تقریباً به اندازه کافی توابع کافی برای این برنامه وجود ندارد که بتوان آن را یک ابزار ویرایش MP3 بنامید (برای مثال ، شما نمی توانید سکوت یا برش آهنگ را وارد کنید).

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار