• ۹۳ بازدید
  • اسفند ۲۱, ۱۳۹۸
GiliSoft Audio Editor ویرایش فایل صوتی

GiliSoft Audio Editor دانلود نرم افزار ویرایش فایل صوتی گیلی سافت ایدیو ادیتور در آنی یار. نرم افزار کارآمد که هدف اصلی آن فراهم آوردن امکان ضبط و همچنین ویرایش آهنگ ها یا انواع دیگر فایل های صوتی است که کمترین میزان تلاش را از شما می خواهد.

پس از طی مراحل نصب مختصر ، بدون وقایع قابل توجه ، می توانید برنامه را راه اندازی کنید و بلافاصله کار با آن را شروع کنید ، زیرا به تجربه زیادی با ابزارهای مشابه احتیاج ندارد ، و آن را نسبتاً تازه برای افراد تازه کار در این زمینه قابل دسترسی می کند.
رابط کاربری اصلی اما مستقیم به شما امکان می دهد تا به سرعت audios مورد نظر خود را برای پردازش اضافه کنید ، در حالی که تعداد زیاد دکمه های موجود در نوار ابزار به شما امکان دسترسی سریع به رایج ترین کارکردهایی را می دهد که ویرایشگر صوتی GiliSoft برای شما فراهم می کند.
پس از بارگیری فایلی که می خواهید پردازش کنید ، برنامه چندین وسیله برای شخصی سازی صوتی خود را ارائه می دهد ، با این کار امکان برش ، اصلاح ، تقسیم ، قرار دادن سکوت ، مخلوط کردن با پرونده دیگر ، محو شدن یا خارج شدن از آن ، اعمال مداحی یا تقویت صدا .
در عین حال ، ویرایشگر صوتی GiliSoft Audio Editor 2.2.0 همچنین دارای یک “ضبط کننده” است که به شما امکان می دهد صدای “رایانه های رایانه” ، “میکروفون” یا هر دو “صدا و رایانه رایانه” خود را ضبط کنید ، به صورت اختیاری می توانید کیفیت ضبط را تست کنید. .
وقتی ضبط خود را تمام کردید ، می توانید “برچسب ها” مربوطه را وارد کنید ، به عنوان مثال “عنوان” ، “هنرمند” ، “آلبوم” ، “سال” ، “ژانر” و “نظرات” دیگر. در مرحله بعد ، می توانید پرونده را به WAV ، MP3 یا آیفون صوتی صادر کنید ، همچنین ویرایش فایل را متناسب با نیاز خود شروع کنید ، پارامترهای مختلف آن را تنظیم کنید تا زمانی که از نتیجه راضی شوید.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار