• ۱۰۴ بازدید
  • اسفند ۲۱, ۱۳۹۸
MAGIX Audio & Music Lab 2017 Premium ویرایش موزیک

MAGIX Audio & Music Lab 2017 Premium دانلود نرم افزار ویرایش موزیک مجیکس ایدیو اند موزیک لب در آنی یار. نرم افزاری است که به منظور فراهم کردن امکان بهینه سازی آهنگ های صوتی خود و تمیز کردن هرگونه صدای ناخواسته از آنها ، در اختیار کاربران قرار گرفته است.

این برنامه با یک رابط کاربری آسان ساخته شده است ، که باعث می شود آن را برای انواع کاربرها از جمله کسانی که مهارت های رایانه ای پیشرفته ای ندارند ، فراهم کند و به آنها امکان وارد کردن فایل ها و اعمال فیلترها و افکت های متنوع را برای آنها فراهم کند.
به کمک این ابزار ، کاربران می توانند فایلهای صوتی را در رایانه های خود جستجو کنند یا می توانند آهنگهایی از کاست های صوتی و دیسک های وینیل را به منظور ویرایش و بهینه سازی آنها ضبط کنند.
این نرم افزار شامل طیف گسترده ای از جلوه های پاک کننده از قبل بارگذاری شده ، بنابراین امکان استفاده از آن به راحتی امکان حذف صداهای ناخواسته ، ترقه یا کلیک از آهنگ های آنها و همچنین بهبود سطح صدا را در اختیار کاربران قرار می دهد.
از این ابزار می توان برای ضبط دیسک های وینیل یا کاست های صوتی به منظور ذخیره آنها در رایانه به عنوان آهنگ صوتی استفاده کرد و به کاربران این امکان را می دهد تا شیوه بازگرداندن این ضبط ها را انتخاب کنند. علاوه بر این ، کاربران می توانند گفتار را ضبط کرده و آن را در مسیرهای موجود اعمال کنند.
MAGIX Audio & Music Lab 2017 Premium 22.2.0.53 امکان استفاده فیلترهای بهینه سازی صوتی مختلف را در آهنگ های خود از جمله Reverberations ، تقویت کننده صدا و اکولایزر و موارد دیگر در اختیار کاربران قرار می دهد. کاربران همچنین می توانند باس و بلندی صدای یک آهنگ را افزایش دهند و می توانند دینامیک آن را برای اهداف مختلف بهینه کنند.
با کمک این برنامه ، کاربران می توانند آهنگهای اصلاح شده را به فرمت های مختلف فایل صوتی صادر کنند ، اما همچنین می توانند آنها را به سی دی (دیسک صوتی یا داده) بسوزانند ، یا می توانند آنها را بصورت آنلاین با دوستان خود به اشتراک بگذارند.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار