• ۱۲۱ بازدید
  • اسفند ۲۱, ۱۳۹۸
Sound Editor Deluxe ویرایش فایل صوتی

Sound Editor Deluxe دانلود نرم افزار ویرایش فایل صوتی ساند ادیتور دلوکس در آنی یار. برنامه ای است که همراه با برخی از ابزارهای قدرتمند برای ضبط ، ویرایش و سوزاندن آهنگ های صوتی است. این نوع فایلهای زیادی از جمله MP3 ، WAV ، OGG و CDA را پشتیبانی می کند.

رابط کاربری نرم افزار کاربر پسند است. می توانید یک فایل جدید را راه اندازی کنید ، صدا را از دستگاه های خارجی ضبط کنید ، آهنگ از CD را بارگیری کنید ، یا از یک ابزار متن به گفتار استفاده کنید. آهنگ ها را می توان با استفاده از مرورگر فایل یا عملکرد “drag and drop” وارد کرد.
علاوه بر این ، می توانید جریان صوتی را از پرونده های ویدیویی استخراج کرده و با آن کار کنید ، مواردی را از YouTube بارگیری کنید ، برچسب های ID3 را ویرایش کنید ، همچنین میزان نمونه و حالت کانال را تغییر دهید.
این ابزار طیف گسترده ای از جلوه های مربوط به پرونده های صوتی را ادغام می کند – اینها حول دامنه و فشرده سازی ، تأخیر و اکو ، فیلترها و یکسان سازی ، مدولاسیون ، ترمیم ، تصویربرداری استریو ، زمان و زمین ، تولید ، وارونگی ، معکوس ، قطع صدا و … می چرخند. ویژه “(phaser، Reverb).
ویژگی های اضافی Sound Editor Deluxe به شما امکان می دهد چندین قالب صوتی را همزمان تبدیل کنید ، ادغام پرونده ها ، ترامپ آهنگ ها ، قرار دادن سکوت و فایل ها ، مخلوط کردن پرونده ها ، کاهش صدای نویز کاست و صدای صدا ، تنظیم نشانک ها و اضافه کردن مناطق ، فقط برای نامگذاری چند مورد .
از تب “گزینه ها” ، می توانید بین حالت طیفی و شکل موج جابجایی کنید ، میانبرهای صفحه کلید را مجددا پیکربندی کنید ، به دسترسی به “Windows Mixer” دسترسی پیدا کنید ، لیست پرونده های اخیر را حذف کنید ، موقعیت کاری پیش فرض صوتی را تغییر دهید ، و همچنین ابزار را هنگام پخش باز می شوند
ابزار پردازش صوتی شامل راهنماهایی برای کاربران است ، نسبت به دستورات بسیار پاسخگو است ، از عملکرد خنثیسازی و از بین بردن پشتیبانی می کند و به یک مقدار متوسط ​​CPU و حافظه سیستم نیاز دارد. ما در طول تست هایمان مانند یخ زدن برنامه یا خرابی با مشکلی روبرو نشده ایم. کاربران بی تجربه ممکن است مدتی طول بکشد تا به ویژگی های پیشرفته Sound Editor Deluxe عادت کنند.

 

قابلیت های نرم افزار Sound Editor Deluxe 9.9.2:

ضبط هر چیزی که شما میتوانید بشنوید.
ویرایش فایل های صوتی به شیوه دیداری.
افزایش کیفیت آهنگ ها با فیلتر ها و و افکت های متنوع.
قابلیت انتخاب کیفیت آهنگ.
چسباندن و مخلوط کردن فایل های صوتی.
دانلود فایل صوتی و تصویری از یوتیوب.
استخراج آهنگ از ویدئو ها.
کپی بر روی CD  و DVD

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار