• ۱۱۲ بازدید
  • اسفند ۲۱, ۱۳۹۸
Sound Normalizer – Portable افزایش و بهبود کیفیت فایل صوتی

Sound Normalizer دانلود نرم افزار افزایش و بهبود کیفیت فایل صوتی ساند نرمالیزر در آنی یار. برنامه کاربردی ساده برای استفاده که امکان می دهد تنظیماتی را در آهنگ های صوتی خود انجام دهید.

رابط کاربری این ابزار تمیز و بصری است. آهنگ های صوتی را می توان تنها با استفاده از مرورگر فایل به لیست وارد کرد ، زیرا از روش “کشیدن و رها کردن” پشتیبانی نمی شود.
کار با چندین مورد به طور همزمان امکان پذیر است. Sound Normalizer از چندین نوع پرونده پشتیبانی می کند ، یعنی MP3 ، FLAC ، WAV ، WAVE ، MPGA و FLA.
بنابراین ، می توانید خصوصیات فایل یک آهنگ را هنگام مشاهده نرخ بیت ، حالت کانال ، روش کدگذاری ، میزان نمونه و اندازه مشاهده کنید. بنابراین ، می توانید سطح متوسط ​​آن را تست کنید تا حداکثر میزان حجم پیشنهادی را پیدا کنید.
می توانید سطح عادی سازی صدا را برای کانال چپ و راست تنظیم کرده و آهنگ جدید را برای پرونده ذخیره کنید. علاوه بر این ، می توانید آهنگ ها را در یک پخش کننده صوتی داخلی ، برچسب ها (ID3v1 و ID3v2) پیش نمایش دهید ، موارد را به WAV ، MP3 یا FLAC تبدیل کنید ، همچنین از توابع خنثیسازی و تنظیم مجدد استفاده کنید. اما همچنین می توانید در هنگام انجام کار پایگاه داده را پاک کرده و برنامه را بوق بزنید.
Sound Normalizer از مضامین و زبان های مختلف برای رابط پشتیبانی می کند ، زمان پاسخگویی خوبی دارد ، به سرعت یک کار را تمام می کند و نتایج خوبی را بدون یخ زدگی ، توفنده یا نمایش دیالوگ های خطا ارائه می دهد. ما در آزمون های ما هیچ مشکلی پیدا نکرده ایم. یک پرونده راهنما نیز موجود است. Sound Normalizer را می توان توسط افراد با هر سطح تجربه ای استفاده کرد.

 

قابلیت های نرم افزار Sound Normalizer 7.99.9:

استفاده از چندین روش و تست لایه های صوتی برای بهبود کیفیت آن ها
توانایی بهبود کیفیت صداها و رفع نویز های مزاحم
توانایی تبدیل فایل های MP3 و Wav به یکدیگر
توانایی تبدیل گروهی فایل های صوتی
دارای Tag Editor برای ویرایش تگ فایل ها
دارای پلیر داخلی برای پخش فایل ها در حین انجام عملیات
دارای گزینه های گسترده ی رمز گذاری

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار