• ۱۱۶ بازدید
  • اسفند ۲۱, ۱۳۹۸
Stereo Tool تنظیم و تغییر فرکانس صدا

Stereo Tool دانلود نرم افزار تنظیم و تغییر فرکانس صدا استریو تول در آنی یار. نرم افزار پیشرفته پردازش صوت که امکان می دهد صدای موسیقی خود را تقویت کنید تا سازگارتر ، شفاف و دقیق تر باشد. این نرم افزار ساده ترین راه برای بهبود کیفیت صدا را نسبت به گذشته ، هر چند بدون سخت افزار واجد شرایط ارائه می دهد. به همین دلیل این برنامه توسط بسیاری از کاربران در جهان مورد استفاده قرار می گیرد ، برای یک ایستگاه رادیویی ، نوازندگان برای فرآیند ضبط و غیره. نسخه جدید این نرم افزار به شما امکان می دهد تا ضبط صدا را از نظر حجم و تایم سازگار تر کنید ، جزئیات را بیرون آورده و استریو را افزایش دهید. اثر این نرم افزار یک پردازنده صوتی با تاخیر کم حرفه ای است که توسط صدها ایستگاه رادیویی FM ، AM و وب در سراسر جهان توسط موسیقی دانانی که از آن برای پردازش ضبط های خود استفاده می کنند ، استفاده می شود و صدها هزار نفر از مردم که از نسخه رایگان برای گوش دادن استفاده می کنند. به موسیقی روی رایانه نرم افزار جدیدترین نسخه بدون توجه به اینکه آیا شما آن را از طریق تجهیزات کم پایان یا سطح بالا اجرا می کنید ، صدای موسیقی شما سازگارتر ، قدرتمندتر ، شفاف تر و جزئی تر از گذشته می شود.Stereo Tool 9.11 می تواند به راحتی ضبط صدا را در حجم و رنگ صدا برابر و یکنواخت کند ، جزئیات را بیرون بیاورد و جلوه های استریو موجود را افزایش دهد.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

System Requirements

- You need a 32-bit or 64-bit version for the following operating systems:
- Windows 10, Windows 8, Windows 7
- Processor: 2 GHz
- RAM: 2 GB (32-bit), 4 GB (64-bit)
- Graphics card: Onboard, minimum resolution 1024 x 768
- Hard drive space: 4 GB for program installation
- Sound card: Onboard
 

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار