• ۹۲ بازدید
  • اسفند ۲۲, ۱۳۹۸
ChordWizard Songtrix Gold ساخت و ویرایش موزیک

ChordWizard Songtrix Gold دانلود نرم افزار ساخت و ویرایش موزیک کورد ویزارد سانگ تریکس گلد در آنی یار. از همان نوازندگان و به همان روشی منعطف پشتیبانی می کند که یک پردازنده کلمه از نویسندگان پشتیبانی می کند.

دنباله وتر آهنگسازی کنید و از سبک ها استفاده کنید تا آرایش حرفه ای را در چند ثانیه انجام دهید. یا با استفاده از وقایع بصری مانند استروم و درام رول برای تهیه سریع و اصلاح ایده های موسیقی ، شاهکار خود را از ابتدا خلق کنید.
یادداشت کارکنان را با زحمت کامپایل کرده و چاپ کنید ، سپس آهنگ های تکمیل شده خود را با انتشار ایمن در شبکه ChordWizard به جهان ببرید.
با استفاده از سبک ها ، Songtrix Gold می تواند یک ترتیب وتر ساده را به ترتیبات حرفه ای برای پشتیبان آهنگ ، تمرین بداهه نوازی یا ترکیب سریع تبدیل کند. مجموعه متنوعی از سبک های موسیقی ارائه شده است ، و می توان آنها را در آهنگ های مختلف به معنای واقعی کلمه میلیون ها ترکیب سبک ترکیب کرد!
Songtrix Gold همچنین یک بوم خالی برای توسعه مضامین موسیقی خود است. از پالت غنی رویدادهای موسیقی استفاده کنید تا آهنگ های اصلی یا ترتیب های اصلی خود را از ابتدا تهیه کنید. شنوایی را انتخاب کنید و از منو آکورد را انتخاب کنید ، سپس ریتم های خود را طراحی کنید تا با آنها بازی کنید.
Songtrix Gold با کار شما به طور خودکار ، پیوسته و دقیق ، نماد کارکنان را تولید و نمایش می دهد. می توانید فوراً بین نمایش های مختلف آهنگ خود ، حتی هنگام پخش ، جابجا شوید.
قدرت بسیار زیادی از Songtrix Gold آگاهی از تئوری موسیقی است که درست در فضای کاری ساخته شده است. می توانید مراکز کلیدی را مشخص کرده و از انواع ابزارهای هماهنگی برای تفسیر ، اطلاع رسانی و هدایت فرایند خلاقانه فراخوانی کنید.
با انتشار آنها در وب سایت یکپارچه ChordWizard Songtrix Gold 3.01e ، کارهای موسیقی کامل خود را به جهانیان منتقل کنید! انتشار در شبکه ChordWizard روشی عالی است که می توانید خود را برای بحث و همکاری با این جامعه جهانی موسیقی دانان آشنا کنید.

 

 

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار