• ۱۰۷ بازدید
  • اسفند ۲۲, ۱۳۹۸
Helium Audio Joiner ترکیب فایلهای صوتی

Helium Audio Joiner دانلود نرم افزار ترکیب فایلهای صوتی هلیوم ایدیو جوینر در آنی یار. نرم افزار بصری است که دارای یک اسم کاملاً توضیحی است – به شما امکان می دهد چندین آهنگ صوتی را در یک پرونده واحد ادغام کنید. این ابزار ابزارهای کاربر پسند و رابط کاربری مدرن را ارائه می دهد.
به راحتی چندین فایل را از طریق کشیدن و رها کردن بارگیری کنید

پنجره برنامه اصلی از ساختار خوبی سازمان یافته برخوردار است و به شما امکان می دهد فایل ها را با استفاده از مرورگر فایل ، نمای پوشه یا روش drag and drop وارد کنید. قالب های صوتی پشتیبانی شده شامل MP3 ، MP2 ، OGG ، WMA و FLAC هستند.
لیست پرونده ها مسیر کامل ، هنرمند ، عنوان ، آلبوم ، طول ، سرعت بیت ، اندازه ، قالب ، ژانر و سال برای هر آهنگ صوتی را نشان می دهد. گذشته از ادغام پرونده ها ، ویرایش اطلاعات برچسب (با یا بدون کلمات بزرگ) امکان پذیر است.
قالب خروجی را انتخاب کنید ، اطلاعات برچسب را تنظیم کرده و کیفیت خروجی را تعیین کنید
درمورد فرمت خروجی ، Helium Audio Joiner به کاربران امکان می دهد یکی از انواع فوق را انتخاب کنند ، همچنین تنظیمات رمزگذار را با توجه به نرخ بیت (به عنوان مثال ثابت ، متغیر یا پارامترهای سفارشی) ، فرکانس ، کانال ها و غیره پیکربندی کنید.
علاوه بر این ، می توانید برای پیگیری همه موارد ادغام شده ، یک پرونده CUE ایجاد کنید ، یک تحلیل را برای تأیید صحت داده ها انجام دهید ، خصوصیات فایل را مشاهده کنید (از جمله در صورت وجود تصویر پیوست شده) ، ایجاد شکاف بین آهنگ ها ، فعال کردن هشدارها هنگام مخلوط کردن پرونده های بی ضرر و بدون ضرر ، و همچنین مسیر موقت پیش فرض را تغییر دهید.
شرکت Helium Audio Joiner 1.9.0 Build 331 از پشتیبانی چند زبانه پشتیبانی می کند و در حالی که از CPU و RAM کم و متوسط ​​استفاده می کنید ، هیچ کاری انجام نمی دهد. این ابزار روی عملکرد کلی تأثیر نمی گذارد یا فعالیت طبیعی کاربر را قطع نمی کند ، زیرا می توان آن را به نوار وظیفه رساند.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار