• ۱۲۱ بازدید
  • اسفند ۲۲, ۱۳۹۸
Helium Audio Splitter برش و تقسیم فایل های صوتی

Helium Audio Splitter دانلود نرم افزار برش و تقسیم فایل های صوتی هلیوم ایدیو اسپلیتر در آنی یار. برنامه سبک وزن که هدف آن کمک به کاربران است که فایل های صوتی را به قطعات کوچکتر ترسیم کنند.

این یک طرح تمیز و ساده است که به شما امکان می دهد پرونده هایی را با استفاده از عملکرد مرور داخلی اضافه کنید ، بنابراین نمی توانید به پشتیبانی “کشیدن و رها کردن” اعتماد کنید.
تقسیم صوتی Helium به کاربران امکان پخش ، مکث یا متوقف کردن انتخاب صوتی فعلی ، تنظیم میزان صدا ، مشاهده شکل موج و همچنین بزرگنمایی یا بیرون آمدن از شکل موج را می دهد.
فرآیند برداشت می تواند با مشخص کردن موقعیت شروع و پایان ، انتخاب قالب خروجی (MP3 ، MP4 ، MPC ، OGG ، WAV ، WMA) و انتخاب فهرست صرفه جویی انجام شود.
بسته به قالب خروجی مورد نظر ، این برنامه چندین پارامتر صوتی را تنظیم می کند که از نظر کانال ، میزان قیر و فرکانس می توانند در آن ظاهر شوند.
از این گذشته ، این برنامه قادر به تجزیه و تحلیل فایل های صوتی برای خطاهای احتمالی است ، و به شما امکان می دهد داده ها را از پرونده های CUE وارد کنید و آهنگ هایی با طول مساوی ایجاد کنید.
تقسیم صوتی هلیوم داده های جامعی در مورد طول آهنگ ، میزان ارسال بیت ، فرکانس ، اندازه پرونده ، قالب ، برچسب ها ، داده های ID3v1 و ID3v2 و همچنین تصاویر پیوست شده ارائه می دهد. به علاوه ، اطلاعات منتخب را می توان در Clipboard کپی کرد.
در طول آزمایش ما متوجه شده ایم که این برنامه یک کار را خیلی سریع و بدون خطا در کل مراحل انجام می دهد. این CPU و حافظه زیادی را نمی خورد ، بنابراین عملکرد کلی رایانه مختل نمی شود.
به طور خلاصه ، Helium Audio Splitter 1.9.0 Build 343 ثابت می کند که یک برنامه قابل اطمینان است که به شما در تقسیم فایل های صوتی روی نسیم کمک می کند. این ابزار از ویژگی های قابل قبولی برخوردار است و سهولت استفاده می تواند آن را حتی برای کاربران با تجربه کمتری مناسب کند.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار