• ۱۲۵ بازدید
  • اسفند ۲۲, ۱۳۹۸
MAGIX Music Maker MX Production Suite ساخت و میکس موزیک

MAGIX Music Maker MX Production Suite دانلود نرم افزار ساخت و میکس موزیک مجیکس موزیک میکر در آنی یار.ابزاری برای ایجاد آهنگ ها با مخلوط کردن آهنگ های مختلف ، اعمال افکت و حتی اضافه کردن فیلم است.

اگر شما خواننده یا ترانه سرا هستید ، می خواهید در صورت امکان بتوانید آهنگ های خود را از راحتی در خانه خود بسازید و ضبط کنید. برنامه هایی مانند Easy Audio Mixer و Storm Music Studio ، MAGIX Music Maker MX Production Suite می توانند توانایی انجام این کار را برای شما فراهم کنند.
MAGIX Music Maker MX Production Suite شامل بیش از ۱۰،۰۰۰ جلوه صوتی و تصویری حرفه ای برای شماست تا بتوانید از آن در ایجاد آهنگ یا ضبط آهنگ استفاده کنید. این نمونه ها روش های خوبی برای شروع کار هستند.
متأسفانه ، این برنامه می تواند برای مبتدیان برای شروع استفاده از آن کمی نگران کننده باشد. ویژگی های مختلف زیادی وجود دارد و متأسفانه کمک زیادی برای افرادی که نیاز به پیشنهادهایی در مورد شروع کار ندارند ، ندارند. کاربران MAGIX Music Maker MX Production Suite قصد دارند قبل از اینکه بتوانند از این ابزار چند وجهی بهره بگیرند ، آمادگی لازم را برای یادگیری کلیه ویژگی های متنوع آن در اختیار بگذارند.

 

قابلیت های نرم افزار MAGIX Music Maker MX Production Suite 18.0.3.0:

استفاده از صداهای شبیه سازی شده برای خلق آهنگ مورد نظر شما
بالغ بر ۱۰۰۰۰ آهنگ با کیفیت
امکان قراردادن افکت های متفاوت بر روی صدا
بخش افکت های کاربردی و مفید Vintage Effects Suite Pro و بسیاری امکانات دیگر

 

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار