• ۱۱۶ بازدید
  • اسفند ۲۲, ۱۳۹۸
NowSmart Cut ویرایش و برش فایل های صوتی

NowSmart Cut دانلود نرم افزار ویرایش و برش فایل های صوتی نوو اسمارت کات در آنی یار. تلفن همراه شما تقریباً از یک دهه قبل از رایانه های قدرتمندتر است. شخصی سازی این دستگاه از اولین مواردی است که همه به دنبال آن هستند و همه چیز با آهنگ زنگ شروع می شود. لازم نیست یک آهنگ کامل باشد ، و اگر فقط می خواهید بخشی از علاقه یکی از آنها را کاهش دهید ، برنامه هایی مانند NowSmart Cut همه آنچه را که در اختیار شماست است.

سبک بصری برنامه بسیار زیبا و دارای بافت های با کیفیت بالا و سفارشی است که برای همه عناصر استفاده می شود. اسکان یک پیاده روی در پارک است ، با نمایش طول موج پرونده انتخاب شده و تنظیم آسان برای شروع و پایان نقاط زنگ جدید. می توانید پیش نمایش کل پرونده را فعال کنید ، یا فقط بخشی را که می خواهید استخراج کنید.
اضافه کردن پرونده ها یا با ریختن آنها بر روی پنجره اصلی ، یا با استفاده از گفتگوی مرور ، می توانید پرونده ای را در قالب های MP3 ، OGG ، WAV ، M4A ، AVI ، WMV ، MKV ، MP4 ، RM و RMVB انتخاب کنید. همانطور که متوجه شدید ، برخی از فایلهای ویدیویی نیز پشتیبانی می شوند ، اما شما فقط می توانید روی آن کار کنید و لایه صوتی را صادر کنید.
به سادگی حرکت دو کشویی در اطراف چیزی است که باید برای تعریف منطقه برش انجام شود. همچنین امکان نوشتن دستی زمان شروع و پایان نیز وجود دارد که کادر برجسته مطابق با این مقادیر تعبیه شده است. سپس می توان جعبه را بر روی قسمت صدای مورد علاقه بکشید ، در حالی که منطقه پیش نمایش ویژه فقط بازخورد جعبه انتخاب را ارائه می دهد.
چند گزینه پیکربندی کیفیت با کیفیت مرتبط با OGG ، MP3 و خروجی عمومی وجود دارد. اکثر آنها به میزان بیت اشاره می کنند ، در حالی که می توان فایل های MP3 را تنظیم کرد که از نرخ بیت معمولی یا متغیر استفاده کنند. علاوه بر این NowSmart Cut 1.2 Final جلوه های محو شده و محو شدن می توانند برای مدت زمان ثانویه از سفارشی اضافه شوند ، در حالی که می توان صدا را تا ۴۰۰٪ افزایش داد ، یا حتی اگر زیاد بلند باشد ، حتی کاهش می یابد.

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار