• ۱۵۹ بازدید
  • اسفند ۲۲, ۱۳۹۸
Renoise ساخت ملودی و آهنگ به صورت حرفه ای

Renoise دانلود نرم افزار ساخت ملودی و آهنگ به صورت حرفه ای رنویز در آنی یار. راه حل نرم افزاری که همراه با بسیاری از ویژگی های مفید برای کمک در ضبط ، ویرایش ، آهنگ سازی و ارائه آهنگ های صوتی است. این ایستگاه کاری دیجیتالی دارای طیف گسترده ای از پردازنده های صوتی ، جلوه ها ، افزونه ها و بسیاری از کارکردهای دیگر است.

رابط کاربری ممکن است در نگاه اول به خصوص برای کاربران با تجربه کمتر کمی پراهمیت به نظر برسد. با این حال ، یک فهرست راهنما گنجانده شده است ، بنابراین می توانید از نحوه عملکرد این برنامه ایده بگیرید.
در اصل ، این برنامه به لطف ویرایشگر الگوی داخلی آن می تواند به شما در تبدیل همه صداهای خود به آهنگ کمک کند. می توانید ستون های یادداشت جدید اضافه کنید و جزئیات مربوط به آهنگ مانند نت و اکتاو ، شماره ابزار ، حجم ، صفحه تحول ، اثر و ستون های تأخیر را مشاهده کنید. به کمک پشتیبانی “کشیدن و رها کردن” ، انتقال داده های توجه داشته باشید از یک مسیر الگویی به مسیر دیگر.
همچنین برای کنترل پارامترها از یک ابزار ضبط صدا ، یک نمونه داخلی و یک پاکت نامه اتوماسیون گرافیکی بهره می برد.
بسیاری از جلوه های داخلی را مجدداً بسازید ، و همچنین از افزونه هایی مانند VST ، AudioUnits و LADSPA پشتیبانی می کند. می توانید جلوه ها را با نام (به عنوان مثال Reverb ، تأخیر ، فیلترها ، کمپرسورها ، EQ ، اعوجاج) جستجو کنید و با کشیدن و رها کردن آنها به پنجره اختصاصی ، آنها را فعال کنید.
می توانید هر ساز را بارگیری کنید ، مترونوم داخلی را روشن کنید و BMP و سطح خطوط را در هر ضرب تنظیم کنید. علاوه بر این ، این برنامه قادر به شناسایی خطاهای پخش و جایگزین کردن یادداشت ها به طور مستقیم در خطوط مورد نظر است.
با ایجاد چندین آهنگ گروهی ، و کشیدن فایل های صوتی به فضای کاری انتخاب شده ، می توانید آهنگ های مشابهی را با یکدیگر گروه بندی کنید. گروه ها و آهنگ ها می توانند به هم ریخته و شما نیز ممکن است رنگ آنها را تغییر دهید.
Renoise 2.8 ویژگی ای است که به کاربران امکان اتصال و همگام سازی چندین برنامه را می دهد و در طی یک جلسه آنها را به صورت جانبی اجرا می کند. این فقط مسیریابی صوتی و MIDI را اداره می کند.
ذکر این نکته ضروری است که کلیدهای میانبر نیز در دسترس هستند ، و امکان تنظیم مجدد آنها نیز وجود دارد ، بنابراین شما می توانید بر تمام مراحل ضبط یا ویرایش از صفحه کلید کنترل کامل داشته باشید.
Renoise 2.8 پشتیبانی چند هسته ای و یک آنالایزر طیف داخلی را ارائه می دهد که می تواند به شما در تجزیه و تحلیل فراوانی آهنگ های مختلف کمک کند و خطاهای احتمالی موجود در ترکیب نهایی شما را تشخیص دهد.

 

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار