• ۱۱۵ بازدید
  • اسفند ۲۲, ۱۳۹۸
SAM DJ نرم افزار دی جی حرفه ای

SAM DJ دانلود نرم افزار دی جی حرفه ای سام دی جی در آنی یار. SAM DJ یک برنامه قابل اعتماد است که همراه با ابزارهای حرفه ای طراحی شده برای ایجاد صدا می باشد.

به محض شروع نرم افزار ، یک جادوگر سریع را دنبال کنید که در آن می توانید فایلهای صوتی را به کتابخانه رسانه ، جلوه های ویژه پیش فرض و فایل های نمایشی اضافه کنید ، همچنین دستگاه های صوتی را برای پخش و ضبط انتخاب کنید.
این رابط ممکن است برای مبتدیان بسیار زیاد به نظر برسد ، زیرا این نرم افزار عمدتا برای کاربران پیشرفته ساخته شده است. SAM DJ شامل امکاناتی مانند تطبیق ضرب و شتم ، جستجوی فوری آهنگ و پشتیبانی از جلد آلبوم است.
چندین رابط در رابط کاربری قابل مشاهده است: دو عرشه ، کمکی ، ساعت ، کنترل محو شدن ، جلوه های صوتی ، جلوه های صوتی ، ردیابی صدا ، صف ، تاریخ ، لیست پخش و آهنگ های دسته بندی شده ، اما همچنین می توانید گزینه مشاهده را فعال کنید. نمایش فیلم و ورود به سیستم رویداد.
ابتدا باید موسیقی را در گروههای خاص سازماندهی کنید (آنها را در پنجره لیست پخش ایجاد کنید). موسیقی را می توان از طریق روش کشیدن ، رها کردن ، از صف یا سایر دسته ها اضافه کرد.
آهنگ ها را می توان با توجه به نوع آنها (از منوی کلیک راست) ترتیب داد و این شامل آهنگ های عادی ، کارائوکه ، ID ایستگاه ، تبلیغی ، صدای جرنگ جرنگ و تبلیغات است.
لیست پخش با تنظیم قوانین چرخش لیست پخش از پنجره پیکربندی در منوی File پیکربندی می شود. اگر استفاده از صف های شبح را فعال کنید ، SAM DJ آهنگ بعدی را در حافظه خود ذخیره می کند ، بنابراین بارگذاری را سریع تر می کند.
در پیکربندی ، می توانید ترجیحات مربوط به خط لوله میکسر صوتی ، محو شدن متقابل ، قاتل شکاف ، قوانین چرخش لیست پخش و تنظیمات کلی را تغییر دهید. ماژول منطق چرخش لیست پخش یا مبتنی بر برنامه نویسی وب ، چرخ ساعت (چرخش دسته) یا وزن است.

 

قابلیت های نرم افزار SAM DJ 4.4.5:

پیش نمایش ترک ها پیش از پخش آن ها
تشخیص ضربه برای هماهنگ سازی بهتر آن ها زمان ترکیب
امکان مدیریت بیش از ۵۰,۰۰۰ ترک
سازماندهی خودکار فایل های مدیا برای شما
نگهداشتن یک هیستوری دقیق از ترک های پخش شده شما
رابط کاربری آسان و امکان سفارشی سازی آن
سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ۸

 

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار