• ۱۱۰ بازدید
  • اسفند ۲۲, ۱۳۹۸
WavePad Audio Editor ضبط و ویرایش فایلهای صوتی

WavePad Audio Editor دانلود نرم افزار ضبط و ویرایش فایلهای صوتی ویو پد ایدیو ادیتور در آنی یار. با دسته نرم افزارهای ویرایش صوتی مقابله می کند و به کاربران روزمره و همچنین استودیوهای تولید کوچک خطاب می شود. این مجموعه با طیف گسترده ای از ابزارها و جلوه های پردازش به منظور انجام کارهای پیچیده تسلط صوتی همراه است ، در حالی که می تواند برای ضبط صدا و سوزاندن سی دی نیز مورد استفاده قرار گیرد.

مراحل نصب به راحتی قابل پیگیری است و طی چند ثانیه به پایان می رسد ، اما باید بدانید که بارگیری چندین محصول شخص ثالث را ارائه می دهد.
رابط کاربری زیبا و حرفه ای و در عین حال بصری و در دسترس است. این پنل ناوبری ، یک نوار منو و یک نوار زبانه دار تشکیل شده است ، که همه دسترسی شما به کل پالت از ویژگی ها و ابزار را تسهیل می کند. محتویات راهنما نیز محصور شده است ، و همچنین برخی از آموزشهای ویدیویی YouTube.
WavePad صدا و موسیقی از کلیه قالبهای صوتی متداول پشتیبانی می کند (به عنوان مثال WAV ، MP3 ، WMA ، AIFF ، AU ، MID ، WMV ، MPG ، AVI ، APE و غیره) ، بنابراین کار با یک خاص نباید دشوار باشد.
کار با این برنامه شامل مقابله با یک تقویت کننده ، نرم کننده ، کمپرسور ، اکولایزر ، جلوه های زنجیره ای متعدد و دستوراتی مانند معکوس ، محو شدن ، سرعت ، پاکسازی و صدا می باشد. همچنین امکان تغییر سرعت و پیچ ، استفاده از جلوه رادیویی تلفنی یا AM ، استفاده از ویژگی متن به گفتار و چند مورد دیگر وجود دارد.
یک کتابخانه صدا و چندین کنترل پخش (مانند پخش ، توقف ، رفتن به بعدی ، عقب و غیره) نیز در اختیار شما قرار دارد ، در حالی که می توانید در قسمت انتخابی یک آهنگ اوج را پیدا کنید و ضبط ورودی صوتی را شروع کنید. علاوه بر این ، امکان تقسیم ، پیوستن ، کپی کردن و کپی کردن از گزینه ها و همچنین قرار دادن سکوت و کاهش نویز امکان پذیر است.
یک اشکال کوچک این است که برای اعمال تغییرات کمی طول می کشد ، که در طی آن نمی توانید با سایر ویژگی های نرم افزار کار کنید. پس از انجام بازی با آهنگ ، می توانید پیشرفت خود را ذخیره کنید یا پرونده ها را روی یک CD صوتی بسوزانید و آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.
علاوه بر آن ، این ابزار امکان تجزیه و تحلیل فرکانس های صدا (FFT و TFFT) را فراهم کرده و یک مبدل صوتی دسته ای کارآمد را نیز شامل می شود که به شما امکان می دهد چندین فایل صوتی را به فرمت های مختلف تبدیل کنید.

 

قابلیت های نرم افزار WavePad Audio Editor 5.15:

ویرایش فایل های صوتی و کارهایی نظیر cut, copy, paste, delete, insert, silence, autotrim و …
دارای افکت های کاربردی مانند amplify, normalize, equaliser, envelope, reverb, echo, reverse و …
VST plugin حرفه ای
CD ripper اختصاصی
افکت های رایگان و زیبا داخل نرم افزار
قابلیت ویرایش چندین فایل به طور همزمان با یک افکت
پشتیبانی از sample rates from 6 to 196kHz, stereo or mono, 8, 16, 24 or 32 bits
پشتیبانی از اکثر فرمت های صوتی نظیر mp3, wav, vox, gsm, wma, au, aif, flac, real audio, ogg, aac, m4a, mid, amr و …
آیکون در بخش Tray ویندوز که کنترل شما روی نرم افزار را افزایش می دهد

 

 

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار