• ۱۰۰ بازدید
  • اسفند ۲۳, ۱۳۹۸
۳delite MP3 Stream Editor ویرایش فایل های صوتی

۳delite MP3 Stream Editor دانلود نرم افزار ویرایش فایل های صوتی ۳دلیت ام پی تری استریم ادیتور در آنی یار.برنامه صوتی که کمک می کند تا فایل های MP3 را برش ، تقسیم و پیوستن به آنها بپیوندید.

این یک رابط تمیز و ساده است که به شما امکان می دهد به محض اجرای برنامه ، چندین تنظیم را پیکربندی کنید. می توانید پیکربندی بلندگو را با انتخاب دستگاه صوتی ، کانال ها و میزان نمونه تنظیم کنید ، و همچنین انجمن ها را ایجاد کنید (به عنوان مثال MP3 ، FLAC ، MP2 ، MP4 ، OGG ، WMA ، AIFF ، CUE ، MU3 ، ID3).
ویرایشگر جریان MP3 مجهز به بسیاری از پارامترهای اختصاصی است که به شما کمک می کند اطلاعات جامع در مورد جریان های صوتی را مشاهده کنید (به عنوان مثال اندازه ، میزان ارسال بیت ، کانال ، اندازه فریم ، اطلاعات ID3 ، حالت) ، انتخاب یک فریم شروع و انتهای ، و بازی ، مکث یا انتخاب صوتی فعلی را متوقف کنید.
علاوه بر این ، می توانید یک سونوگرام یا شکل موج را انتخاب کنید ، میانگین میزان بیت بصورت گرافیکی را مشاهده کنید ، آهنگ ها را مستقیماً به صفحه اصلی بکشید ، فایل های صوتی را در حالت ۳۲ بیتی پردازش کنید ، از اکولایزر استفاده کنید و حجم را عادی کنید.
ترکیب صوتی تولید شده می تواند به طیف گسترده ای از قالب های پرونده ، از جمله WAV ، FLAC ، AAC ، MP4 ، MP3 و سایر موارد صادر شود.
ویرایشگر پخش جریان MP3 این امکان را برای کاربران فراهم می کند که جریان های صوتی را برش ، کپی ، چسباندن یا تر و تمیز کردن ، قرار دادن سکوت ، و تغییر سرعت و زمین مورد استفاده قرار دهند.
بسیاری از کارکردهای مفید وجود دارد که شامل ۳delite MP3 Stream Editor 3.4.4.3263 است ، اما تکه تا آستین آن پشتیبانی از چندین افزونه است ، که می تواند عملکرد برنامه را ارتقا بخشد.
هنگام انجام عملیات رمزگذاری ، می توانید پیش فرض رمزگذاری جریان را انتخاب کنید و چندین پارامتر مربوط به جلوه های بیتری و پردازش صوتی (فیلترهای دارای گذر بالا یا کم گذر) ، فایل های برچسب ، موارد را بپیوندید یا برش دهید و همچنین ضبط صدا را انجام دهید. جریانها
آخر ، شما می توانید سی دی های صوتی را پاره کرده و آهنگ ها را با فرمت فایل MP3 ، MP4 ، AAC ، FLAC یا WAV ذخیره کنید. این برنامه موسیقی را از سی دی های صوتی با استفاده از روش CDDB (فشرده سازی بانک اطلاعاتی دیسک) برای جستجوی ابرداده آهنگ در اینترنت (به عنوان مثال هنرمند ، آهنگ ، آهنگ) می خواند. از این رو ، به طور خودکار مطالب داده های شما را می خواند و اطلاعات مفقود شده را پر می کند.
همه موارد در نظر گرفته شده ، ویرایشگر جریان MP3 ویژگی های مفیدی را برای کمک به شما در ویرایش فایل های صوتی ، پاره کردن سی دی های صوتی ، ویرایش برچسب ها و همچنین ضبط جریان های صوتی بسته بندی می کند.

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار