• ۹۹ بازدید
  • اسفند ۲۳, ۱۳۹۸
Audio Editor Deluxe ویرایش فایل صوتی

Audio Editor Deluxe دانلود نرم افزار ویرایش فایل صوتی ایدیو ادیتور دلوکس در آنی یار.برنامه ای که همراه با ابزارهای اساسی برای ویرایش آهنگ های صوتی با فرمت های مختلف از جمله WAV ، OGG و WMA است.

رابط برنامه تمیز و بسیار بصری است. آهنگ های صوتی را می توان با استفاده از مرورگر فایل یا روش “کشیدن و رها کردن” به لیست وارد کرد. تبدیل دسته ای در نسخه ثبت نشده پشتیبانی نمی شود.
بنابراین ، شما می توانید جلوه های مختلفی را اعمال کنید که شامل اکو ، ویبراتو ، تقویت ، محو شدن ، عادی سازی ، کمپرسور ، فلنجر ، سکوت ، فازر ، Reverb ، تغییر سرعت و تغییر زمین است.
اما همچنین می توانید نویز (مانند کاست ، نفس صوت) را کاهش دهید ، نشانک ها را تنظیم کنید ، آهنگ های صوتی را از سی دی پراکنده کنید ، از یک ابزار متن به گفتار استفاده کنید ، داده ها را به سی دی بسوزانید ، صوتی را از پرونده های ویدیویی وارد کنید و از YouTube آهنگ دریافت کنید.
علاوه بر این ، می توانید از توابع خنثی سازی و ازنو استفاده کنید ، آهنگ ها را با علامت گذاری موقعیت شروع و پایان آنها ، جابجایی بین حالت طیفی و شکل موج ، جابجایی کانال چپ یا راست و سایر موارد استفاده کنید.
Audio Editor Deluxe 10.0.3 با میزان متوسطی از منابع سیستم اجرا می شود ، از زمان واکنش خوبی برخوردار است ، به سرعت اصلاحاتی را اعمال می کند ، از میانبرهای صفحه کلید پشتیبانی می کند و یک پرونده راهنمایی خوب نوشته شده را شامل می شود (متأسفانه با عکس های فوری همراه نیست). گذشته از این واقعیت که نسخه ثبت نشده محدودیت های جدی دارد ، ما اکیدا ویرایشگر لوکس را به همه کاربران ، عمدتا با تجربه ، توصیه می کنیم.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار