• ۹۸ بازدید
  • اسفند ۲۳, ۱۳۹۸
Audio Record Wizard ضبط صدا از منابع مختلف

Audio Record Wizard دانلود نرم افزار ضبط صدا از منابع مختلف ایدیو رکورد ویزارد در آنی یار.برنامه بصری که به منظور کمک در ضبط جریان صوتی از HDMI ، هدفون، بلندگوها، خط در داخل و میکروفون طراحی شده است. بدون توجه به سطح مهارت آنها ، می توان با انواع مختلفی از کاربران کنترل کرد.

رابط کاربری مدرن و آسان برای حرکت است. در هنگام راه اندازی یک آموزش کوتاه نشان داده شده است و کاربر را به سمت کنترل های اصلی راهنمایی می کند.
پس از انتخاب منبع صوتی ، می توانید یک جلسه ضبط را با کلیک یک دکمه شروع کنید. تأیید صحت سنج صوتی برای کانالهای چپ و راست برای هرگونه فعالیت ، تضمین می کند که دستگاه انتخابی به درستی کار کند.
ضبط چندین جلسه و بررسی آنها بعداً امکان پذیر است ، زیرا فایلهای MP3 بطور خودکار در یک مکان از پیش تعریف شده ذخیره می شوند.
سایر ویژگی های قابل توجه جادوگر ضبط صدا ، برنامه ای را برای کارهای ضبط یک بار یا تکرار و همچنین یک مدیر پروفایل برای پروژه های مختلف فراهم می کند.
در مورد تنظیمات پرونده ، می توانید به یک فرمت متفاوت (OGG ، WAV یا FLAC) تغییر دهید ، دایرکتوری ذخیره پیش فرض و نامگذاری را تغییر دهید ، همچنین تنظیمات صوتی را برای نوع پرونده انتخاب شده تغییر دهید (میزان نمونه ، کانال ها ، حالت ، نرخ بیت ، کیفیت)
علاوه بر این ، می توانید جلوه هایی (کنترل خودکار افزایش خودکار ، حالت سرکوب سر و صدا) اعمال کنید ، آستانه تشخیص سکوت را برای سیستم فعال سازی صدا تنظیم کنید ، اندازه پرونده یا طول زمان را محدود کنید و ابزار را تنظیم کنید تا یک فایل جدید را ضبط کنید یا ضبط را متوقف کنید. ، محرک های صفحه کلید را برای ضبط دستورات اختصاص دهید ، و همچنین Audio Record Wizard را به سینی سیستم اختصاص دهید.
این برنامه در حالی که از پردازنده و رم پایین استفاده می کند ، در حین آزمایشات به خوبی عمل کرده است. ما با هیچ مشکلی روبرو نشده ایم ، زیرا دیالوگ های خطا را قطع نکرده ، خراب نمی کند و ظاهر نمی شود. در پایان ، جادوگر ضبط صدا موثر است زیرا کار با آن ساده است و فضای سفارشی سازی را در خود جای می دهد.

 

قابلیت های نرم افزار Audio Record Wizard 7.21:

ضبط از تمامی منابع صوتی
ضبط آن چه در حال پخش می باشد
ضبط سریع و راحت پیام های صوتی، مصاحبه ها و …
تبدیل نوار (Tape) به فایل های دیجیتالی صوتی
امکان ضبط طولانی مدت
سفارشی نمودن تنظیمات ضبط

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

(Supported Operating Systems ( 32bit / 64 bit:

Windows 8.1
Windows 8
Windows 7
Windows Vista
Windows XP
 

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار