• ۱۲۰ بازدید
  • اسفند ۲۳, ۱۳۹۸
AV Music Morpher Gold  ویرایش فایل های صوتی

AV Music Morpher Gold دانلود نرم افزار ویرایش فایل های صوتی ای وی موزیک مورفر گلد در آنی یار. ابزاری قدرتمند که برای ویرایش صوتی طراحی شده است که می تواند در خانه یا در استودیوهای موسیقی به طور یکسان استفاده شود.

پنجره اصلی برنامه دسترسی به ابزارهای زیر را در اختیار کاربران قرار می دهد: morpher صوتی ، ویرایشگر ، مبدل ، مشعل ، گیربکس ، ویرایشگر جلد و سازمان دهنده.
morpher به شما امکان می دهد صدا را در زمان واقعی تغییر دهید ، با تنظیم صدای (پیچ ، تایبرو ، لحن پیشرفته) ، سرعت (سرعت) ، تعویض pitch ، مدولاسیون گیلاس (سرعت تشخیص ، قانون تغییر زنگ ها) ، صدای ربات (فرکانس ، غیرفعال) ) فرکانس و فرم دهی (زمین سازنده ، هموار سازی طیف ها).
علاوه بر این ، می توانید تنظیمات مربوط به حذف صوتی و روش فیلتر مرکز استخراج (عرض مرکز ، گذر زیاد و پایین ، عرض صوتی و شکاف) ، و حذف کننده صدا – ترکیب استخراج کننده (محدوده صدا و زمین) را تنظیم کنید.
ماژول ویرایشگر به شما امکان می دهد پرونده های صوتی را در جلسات چند آهنگ مخلوط کنید. پرونده ها را می توان به IRC ، NIST ، AU ، AIF ، WMA ، FLAC ، APE ، OGG ، MP3 ، WAV تبدیل کرد بلکه ویرایش می شود (به عنوان مثال صوتی یا جلوه های ویژه را اعمال کنید).
علاوه بر این ، می توانید از هر میکسر صدا ضبط کنید ، چندین کتابخانه موسیقی ایجاد کنید ، صوتی را از سی دی پراکنده کنید ، یک طرح جلد برای سی دی و دی وی دی ایجاد کنید و فایلهای رسانه ای مختلف را از وب سایت توسعه دهنده بارگیری کنید.
برنامه AV Music Morpher Gold 5.0.59 از انبوهی از منابع سیستم استفاده می کند ، و از یک پرونده راهنما به خوبی ترسیم شده است. متأسفانه ، نسخه آزمایشی دارای ویژگی های محدودی است که در مورد حذف صوتی و استخراج کننده ، تنظیمات pitch و timbre ، ویرایشگر موسیقی ، ویرایشگر چند آهنگ و ذخیره فایلهای ویرایش شده به عنوان جدید وجود دارد.

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار