• ۱۱۴ بازدید
  • اسفند ۲۳, ۱۳۹۸
CyberPower Audio Editing Lab ویرایش فایل صوتی

CyberPower Audio Editing Lab دانلود نرم افزار ویرایش فایل صوتی سایبر پاور ایدیو ادیتینگ در آنی یار. ضبط صدا از نوارهای کاست موسیقی، LP های وینیل یا فیلم ها را به فرمت های دیجیتالی تبدیل کند.

با گذشت زمان از طرف شما ، پشتیبانی سخت افزاری کمتری و کمتری را برای کاست های موسیقی قدیمی و وینیل پیدا کنید و در صورت انجام این کار ، آنها گران قیمت یا از کیفیت پایین نیز هستند. همچنین ممکن است علاقه مندان به موسیقی باشید و عاشق ویرایش صوتی باشید. هر چه باشد ، آزمایشگاه ویرایش صوتی CyberPower یک نرم افزار خوب برای شما است.
این نرم افزار ویرایش صدا به شما امکان می دهد موسیقی ، صدا و سایر ضبط های صوتی را تهیه و ویرایش کنید. هنگام ویرایش فایل های صوتی ، می توانید بخش هایی از ضبط ها را برش داده ، کپی و چسباندن کنید ، اما همچنین می توانید جلوه هایی مانند اکو ، تقویت و کاهش نویز را اضافه کنید. این برنامه همچنین از توانایی پیش نمایش جلوه های زمان واقعی پشتیبانی می کند
پردازش دسته ای آزمایشگاه صوتی CyberPower Audio Editing حداکثر ۳۲۰۰۰ پرونده را پشتیبانی می کند و به شما امکان می دهد نویز را کاهش دهید ، جلوه هایی مانند echo را اعمال کنید و پرونده های خود را به عنوان یک عملکرد واحد تبدیل کنید. همچنین دارای یک چاک دهنده سی دی داخلی است و امکان تهیه پشتیبان خودکار از تمام داده های صوتی خود را بر روی دیسک سخت شما دارد.
گزینه متن به گفتار برنامه به شما امکان می دهد تا اسناد متنی را به پرونده های صوتی تبدیل کنید. این امر مفید است اگر به عنوان مثال ، در هنگام کار خود به اسناد مهم کار گوش دهید. من به طور منظم از استریو ، دستگاه پخش سی دی اتومبیل ، رایانه های شخصی جیبی و ضبط ها نیز می توان برای ادغام در ارائه استفاده کرد.
داشتن امکان تبدیل ضبط های کاست و وینیل به قالب های دیجیتال ، ویرایش صوتی به صورت حرفه ای و گزینه متن به گفتار (در بین دیگران) باعث می شود که آزمایشگاه ویرایش صوتی CyberPower Audio Editing Lab 15.9.3 برای هر کسی که علاقه مند به موسیقی خوب است ، انتخاب خوبی برای هر کسی باشد که علاقه مند به موسیقی خوب باشد ، یا کسی که می تواند فکر کند استفاده از فایلهای صوتی در انواع رفتارهای مبتکرانه.

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار