• ۱۱۱ بازدید
  • اسفند ۲۳, ۱۳۹۸
Free Audio Editor Deluxe ویرایش انواع فایل های صوتی

Free Audio Editor Deluxe دانلود نرم افزار ویرایش انواع فایل های صوتی فری ایدیو ادیتور دلوکس در آنی یار. نرم افزار عالی برای ویرایش انواع فایل های صوتی است که به شما امکان می دهد عملیات مختلفی را روی انواع فایل های صوتی انجام دهید و می تواند فیلترهای مختلفی را به آن اضافه کرده و جلوه های بسیاری نیز داشته باشد. این نرم افزار همچنین می تواند هر پرونده صوتی را از میکروفون هایی که می توانند فایلهای ضبط شده را با کیفیت بالا و در قالب های مورد علاقه خود ذخیره کنید ، ضبط کنید. این نرم افزار فایلهای صوتی شکل موج را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد هر بخشی از فایل صوتی را به طور کامل انتخاب کنید و عملیات هایی از قبیل برش ، کپی کردن ، حذف پرونده ها را ویرایش کنید و قسمت های خاموش فایل را ایجاد کنید ، فایل ها را ترکیب کنید.

برنامه Free Audio Editor Deluxe 9.2.5 یکی از ساده ترین راه ها برای ضبط فایل های صوتی و ذخیره آنها به عنوان یک فایل صوتی موبایل و همچنین ابزاری برای سوزاندن انواع مختلف CD از فرمت های محبوب مانند MP3 ، WMA ، WAV و OGG است. این نرم افزار تمام ابزارهای لازم برای ویرایش انواع فایل های صوتی را در اختیار شما قرار می دهد.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار