• ۱۰۰ بازدید
  • اسفند ۲۳, ۱۳۹۸
Nero WaveEditor ویرایش و ضبط صدا

Nero WaveEditor دانلود نرم افزار ویرایش و ضبط صدا نرو ویو ادیتور در آنی یار. اگر دوست دارید آهنگ های صوتی خود را تا حد ممکن تقویت کنید، ممکن است از عملکردهای Nero WaveEditor نیز قدردانی کنید.

رابط گرافیکی این برنامه بسیار بصری است ، بنابراین می توانید آهنگ صوتی مورد نظر خود را ویرایش کنید ، NWF (فرمت بومی برنامه) ، AC3 ، AIFF ، MP3 ، WMA ، FLAC ، MP4 ، M4A ، M4B ، AAC ، OGG یا WAV. پس از بارگیری آهنگ ، می توانید بخش هایی را که می خواهید حذف یا کپی کنید در یک مکان دیگر انتخاب کنید ، همچنین آهنگ را به طول مشخص شده برش دهید.
علاوه بر این ، می توانید به یکی از بسیاری از ابزارهای داخلی برای تنظیم پرونده منبع با توجه به تنظیمات خود تکیه کنید. به طور دقیق تر ، می توانید از ابزارهای ضروری ، پردازنده پویا ، اکولایزر ، دروازه نویز ، تنظیم پیک ، اصلاح زمان یا انتقال ابزار استفاده کنید.
Nero WaveEditor همچنین دارای افکت گسترده ای است که می تواند برای تقویت و بهینه سازی صدای کلی آهنگ شما استفاده شود. برخی از آنها برای اصلاح مدولاسیون ، بلندی صدا ، تأخیر و تحریف مفید هستند ، در حالی که برخی دیگر می توانند برای پردازش کر ، پیچ خوردگی یا Reverb اطراف و اصلاح صدا استفاده شوند.
علاوه بر این ، عملکرد دیگر Nero WaveEditor این است که می تواند صداها را روی رایانه شخصی خود ضبط کرده و در مسیر فعلی بازنویسی یا درج کند.
پس از اتمام تمام شانس هایی که در ذهن دارید ، می توانید پرونده خود را به یک قالب پشتیبانی شده مانند WAV ، AIFF <MP3 ، WMA ، OGG ، FLAC یا NWF صادر کنید.
در کل ، Nero WaveEditor 14.0.0020 را می توان برای کارهای بی شماری استفاده کرد ، بدون آنکه یک رابط شلوغ یا پرشکوه داشته باشد. به دلیل منوها و دکمه های بصری آن ، همه علاقه مندان به موسیقی با سهولت راه خود را در اطراف GUI پیدا می کنند.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار