• ۱۰۲ بازدید
  • اسفند ۲۴, ۱۳۹۸
Audio Speed Changer Pro تغییر سرعت فایل های صوتی

Audio Speed Changer Pro دانلود نرم افزار تغییر سرعت فایل های صوتی ایدیو اسپید چنجر در آنی یار.نرم افزار حرفه ای که هدف آن کمک به شما در افزایش سرعت فایل های صوتی بدون تغییر زمین است. بعلاوه ، فایلهای صوتی را می توان با کمک عملیات دسته ای پردازش و کدگذاری در قالب های مختلف فایل.

ابزار طرح بصری را در اختیار شما قرار می دهد که می توانید با مواردی که می خواهید تغییر دهید ، لیستی تهیه کنید. می توانید اطلاعات تکمیلی در مورد هر پرونده ، مانند نام پرونده ، طول ، مکان پرونده ، میزان نمونه و کانال صوتی را مشاهده کنید.
علاوه بر این ، شما می توانید آهنگ انتخاب شده را از لیست حذف کرده یا فضای کاری را فقط با یک کلیک پاک کنید و محتوای کل پوشه را اضافه کنید.
Audio Speed ​​Changer Pro با فرمت های فایل زیر کار می کند: MP3 ، OGG ، WAV ، WMA ، AAC ، MP4 ، M4A و M4B. پردازش دسته ای در لیست ویژگی ها قرار دارد ، به این معنی که می توانید سرعت چندین آهنگ را همزمان انجام دهید.
این ابزار مجهز به چندین پارامتر صوتی است که به شما کمک می کند سرعت ، سطح صدا و پخش در کلیه فایلهای صوتی یا فقط موارد انتخابی را تغییر دهید. به علاوه ، می توانید از پخش کننده صوتی داخلی برای پخش ، متوقف کردن یا تغییر حجم برای آهنگ فعلی ، استفاده کنید.
Audio Speed ​​Changer Pro از قابلیت تبدیل برخوردار است ، بنابراین می توانید آهنگ ها را به فرمت فایل MP3 ، OGG ، M4A یا FLAC رمزگذاری کنید. از این گذشته ، مجاز به تغییر نرخ بیت و نمونه ، انتخاب دایرکتوری پس انداز ، حفظ ساختار فهرست ، ایجاد لیست پخش M3U ، باز کردن پوشه مقصد در انتهای تبدیل و همچنین عادی سازی صدا و استریو downmix به mono هستید.
روی هم رفته ، ثابت می کند که Audio Speed Changer Pro 1.5.5.168 یک برنامه قابل اعتماد است که یک رابط کاربر پسند را با چندین ویژگی مفید برای شما در سرعت بخشیدن به آهنگ های صوتی و تبدیل آنها به قالب های مختلف ترکیب می کند. اگر می خواهید مراحل نصب را پرش کنید ، ممکن است نسخه قابل حمل برنامه را که می توانید در اینجا پیدا کنید ، بررسی کنید.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار