• ۱۲۰ بازدید
  • اسفند ۲۴, ۱۳۹۸
Freemake Video Converter – Portable مبدل ویدیویی

Freemake Video Converter دانلود نرم افزار مبدل ویدیویی فریمیک ویدئو کانورتر در آنی یار. ابزاری که می تواند چندین فیلم ، فایل صوتی ، تصاویر و فایلهای DVD را به سایر پسوندها رمزگذاری کند.

این ابزار فرمت های AVI، MP4، MPEG، WMV، ۳GP، DVD، HD، MKV، MP3، WMA، FLAC و سایر افراد را می شناسد ، در حالی که رابط کاربری آن بسیار بصری و جذاب است.
پس از افزودن پرونده ها به صف (روش “کشیدن و رها کردن” پشتیبانی می شود) ، می توانید تصاویر کوچک ، کل زمان و تنظیمات صوتی / تصویری آنها را مشاهده کنید ، همچنین پیش نمایش ویدیو در یک پخش کننده رسانه خارجی.
پس از انتخاب از پیش تنظیم شده ، می توانید پرونده ها را در AVI ، MP4 ، WMV ، DVD ، MP3 ، Apple ، Blu-ray و سایر پروفایل ها رمزگذاری کنید.
بنابراین ، می توانید اندازه فریم ، عرض و ارتفاع ، تنظیم ، کدک فیلم ، نرخ فریم و میزان ارسال بیت را تنظیم کنید ، همچنین کدک صوتی ، کانال ها ، میزان فرکانس نمونه و میزان ارسال بیت را انتخاب کنید.
پس از انتخاب مقصد خروجی ، می توانید فرایند تبدیل را آغاز کنید ، در طی آن می توانید پیشرفت کل را تجسم کنید و پس از اتمام کار کامپیوتر را به صورت اختیاری خاموش کنید.
یک کار می تواند برای تکمیل (حتی در مورد پرونده های کوچک و تنظیمات پیش فرض) مدتی طول بکشد ، اما دلیل این امر این است که Freemake Video Converter روی حفظ تصویر و کیفیت صدای خوب (که آن را انجام می دهد) تمرکز دارد. این برنامه همچنین آموزش های چگونه به آموزش و فیلم مقدماتی را به خوبی توضیح داده است.
با این حال ، این نرم افزار از مقدار بسیار بالایی از منابع سیستم در حالت آماده به کار استفاده می کند ، و هنگام کار یک فشار گسترده بر روی کامپیوتر قرار می دهد. همچنین ، در بعضی موارد (مانند FLV به MPG ، WMA به MPG) حرکت در جلو و عقب در فیلم ها دشوار می شود.

 

قابلیت های نرم افزار Freemake Video Converter 4.1.10.523:

قابلیت رایت فرمت ایجاد شده روی DVD
به اشتراک گذاری سریع و آسان ویدیو
ویرایش فیلم و تکه تکه کردن آن، ساخت اسلاید عکس
محیطی بسیار ساده و کاربر پسند
پشتیبانی از فرمت های AVI, MP4, WMV, MKV, MPEG, FLV, SWF, 3GP, DVD, MP3, iPod, iPhone, PSP, Android, rip & burn DVD و…
نرم افزاری رایگان و بدون محدودیت در استفاده
استفاده از الگوریتم CUDA / DXVA برای استفاده از حداکثر سرعت تبدیل
پیشگیری از حالت Sleep کامپیوتر در طول تبدیل ویدیو

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

System Requirements

Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, XP, Vista (32 and 64 bit)
.NET Framework 4.5
 

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار