• ۱۲۴ بازدید
  • اسفند ۲۴, ۱۳۹۸
MKVToolnix – Portable ترکیب و ادغام فیلم، صدا و زیرنویس

MKVToolnix دانلود نرم افزار ترکیب و ادغام فیلم، صدا و زیرنویس ام کا وی توول نیکس در آنی یار. یک برنامه پیشرفته است که به شما امکان می دهد پرونده های (Matroska (mmv را باز کنید، بررسی کنید ، ویرایش کنید. این پشتیبانی از سایر انواع فایلهای ویدیویی محبوب نیز به همراه آهنگ های صوتی و زیرنویس ها را ارائه می دهد.

بسته کامل شامل ابزارهای خط فرمان جداگانه برای ادغام و استخراج جریان ، مشاهده اطلاعات ، و همچنین برای ویرایش هدرها و فصل ها است. همه آنها در یک واسط گرافیکی در نسخه ویندوز پیچیده شده اند. کاربران لینوکس می توانند برای لینوکس به MKVToolnix متوسل شوند.
این ابزار شما را قادر می سازد تا آهنگ ها ، فصل ها و برچسب ها و همچنین ویرایش طیف گسترده ای از داده ها را مشاهده ، پیوست و جدا کنید. به عنوان مثال ، هنگامی که گزینه های آهنگ کلی را فرا می گیرید ، می توانید نام آهنگ ، زبان ، پرچم های آهنگ پیش فرض و اجباری ، برچسب ها و کد های زمانی را تنظیم کنید.
علاوه بر این ، می توانید نسبت ابعاد ، FPS ، تأخیر ، حالت استریوسکوپی ، برش ، نشانه ها ، حالت فشرده سازی و پارامترهای خط فرمان سفارشی را برای عملکرد بهتر تنظیم کنید. پرونده های خارجی را می توان به عنوان فایل پیوست در فیلم تعبیه کرد.
همچنین می توان فصل ها و تعریف خصوصیاتی مانند زمان شروع و پایان ، پرچم ها ، بخش و نسخه بخش UID را به همراه نام فصل ، زبان و کشور امکان پذیر کرد. تنظیمات جهانی قابل تنظیم روی پرونده برچسب متمرکز است ، خواه برای ایجاد یک فایل سازگار با WebM یا نه ، حالت تقسیم ، پیوند پرونده و غیره.
جنبه مهمی که باید در نظر گرفته شود این است که MKVToolnix پشتیبانی از مشاغل دسته ای را ارائه می دهد ، به این معنی که می توانید ایستگاه کاری را بدون مراقبت در حالی که ابزار وظایف وقت گیر را ترک می کند ، رها کنید.
می توانید خط فرمان فعلی را بررسی کرده و آن را در کلیپ بورد کپی کرده یا آن را ذخیره کنید تا در پروژه های بعدی استفاده شود ، فایل را مدیریت کنید ، کارهای صف را مدیریت کنید ، گزینه های خط فرمان را اضافه کنید ، فصل های بارگیری را از پرونده های خارجی ، ویرایش عنوان و همچنین ذخیره کنید. پروژه به عنوان یک پرونده با فرمت .mka ، .mkv یا .mk3d.
این ابزار با استفاده از CPU و RAM کم ، در تست های ما فشار نمی آورد. این وظایف را در مدت زمان مناسب انجام می داد و باعث نمی شد سیستم عامل به پیام های خطا ، تصادف یا خطای فوری ، آویزان شود.
با توجه به طیف گسترده ای از پارامترهای پیکربندی ، MKVToolnix 44.0.0 باید شرایط اکثر کاربران متخصص را که به دنبال مطالعه ، ایجاد ، ویرایش و تولید پرونده های MKV هستند ، برآورده سازد.

 

 

توضیحات

نحوه ی کار با نرم افزار MKVToolnixپس از نصب و اجرای نرم افزار در قسمت Input Files فایل ویدیویی و فایل صوتی و همچنین فایل زیرنویس فیلم را اضافه کنید. اکنون در قسمت Tracks, Chapters and tags می توانید زیرنویس، فایل صوتی و فایل ویدیوی فیلم را مشاهده کنید. با فشردن کلیدهای UP و Down اولویت پخش صوت و زیرنویس را تعیین کنید .
توجه داشته باشید در صورتی که چند زبان و چند زیر نویس در اینجا وارد کنید هر زمان از طریق ویدیو پلیر می توانید دوبله را تغییر و زیر نویس را عوض کنید .
حال تنها کاری که نیاز است انجام دهید فشردن کلید Start Muxing است تا فایل ها در مدت زمان کوتاهی برابر چند ثانیه با یکدیگر ادقام شوند و پس از آن فایل آماده و در اختیار شما قرار داده شود .
 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

Operating System

Windows 7
Windows 8
Windows 10
 

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار