• ۱۱۰ بازدید
  • اسفند ۲۴, ۱۳۹۸
MP3 Splitter Joiner Pro ویرایش فایلهای mp3

MP3 Splitter Joiner Pro دانلود نرم افزار ویرایش فایلهای mp3 ام پی تری اسپلیتر جوینر در آنی یار. برنامه ای با عنوان کاملاً توضیحی که امکان می دهد آهنگ های صوتی را با فرمت MP3 برش داده و ادغام کنید.

رابط برنامه بر اساس یک پنجره استاندارد ساخته شده است که در آن می توانید فایل های صوتی را فقط با استفاده از مرورگر فایل وارد کنید ، زیرا از روش “drag and drop” پشتیبانی نمی شود. پردازش دسته ای مجاز است.
در لیست می توانید زمان شروع و پایان ، طول ، اندازه تخمین زده شده و خروجی هر پرونده را بررسی کنید. پس از انتخاب روش تقسیم (بر حسب اندازه ، تعداد ، زمان و یا دلخواه) و دایرکتوری خروجی ، می توانید مراحل برش را انجام دهید.
روند ادغام مشابه است. علاوه بر این ، می توانید برچسب های ID3 (مانند عنوان ، هنرمند ، آلبوم) را ویرایش کنید ، ویژگی های پرونده را مشاهده کنید ، میزان صدا را تنظیم کرده و تنظیمات صوتی را تنظیم کنید (به عنوان مثال میزان فرکانس نمونه ، سرعت بیت ، کانال ها ، محو شدن ، همپوشانی).
علاوه بر این ، می توانید MP3 Splitter Joiner Pro را فعال کنید تا پرونده هایی را که از قبل وجود دارند بازنویسی کنید و پس از تبدیل پوشه مقصد را باز کنید ، آن را از کپی برچسب های ID3 و سایر موارد غیرفعال کنید.
ابزار پردازش صوتی به یک مقدار کم تا متوسط ​​از منابع سیستم نیاز دارد ، حاوی یک فایل راهنما به خوبی نوشته شده با عکس های فوری برای کلیه سطوح کاربر ، زمان پاسخگویی خوبی دارد ، به سرعت یک کار را تمام می کند و می تواند کیفیت صدا اصلی را حفظ کند فایل ها. هیچ خطایی در طول آزمایشات ما رخ نداده است. با قرار دادن رابط کسل کننده ، ما اکیداً MP3 Splitter Joiner Pro 4.1 Build 2542 را به همه کاربران توصیه می کنیم.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار