• ۹۸ بازدید
  • اسفند ۲۴, ۱۳۹۸
WaveMax Sound Editor ویرایش فایل صوتی

WaveMax Sound Editor دانلود نرم افزار ویرایش فایل صوتی ویو مکس ساند ادیتور در آنی یار. برنامه صوتی مناسب برای ضبط جریان های صوتی و ویرایش صدا با استفاده از مجموعه ابزارهای اختصاصی و جلوه های ویژه است.

GUI ظاهر ویستا را یادآوری می کند. ویژگی های ابزار در ویندوز قابل حمل قابل تنظیم است. نمایش شکل موج از یک فایل صوتی به محض بارگذاری آن به طور خودکار در پنجره اصلی نشان داده می شود.
در مقایسه با سایر برنامه های نرم افزاری ویرایش صوتی ، این یکی با طراحی تمیز تحت تأثیر قرار می گیرد و به شما امکان می دهد بدون نیاز به مشورت یک کتابچه راهنما ، صدا را تغییر دهید تا ایده ای در مورد نحوه عملکرد آن پیدا کنید.
یک پخش کننده صوتی برای کمک به شما در شروع حالت پخش از انتخاب فعلی ، در پنجره اصلی یکپارچه شده است ، در موقعیت انتخاب شده ضبط کنید ، مکث کنید یا پخش را متوقف کنید ، به شروع یا پایان پرونده بروید ، همچنین به عقب یا سریع بکشید – رو به جلو.
چندین پارامتر مفید وجود دارد که فرایند ضبط را کار ساده ای می کند. می توانید ضبط را مکث کرده ، میزان صدا را تنظیم کرده و ضبط برنامه را تنظیم کنید تا در یک روز خاص و در یک زمان خاص انجام شود.
بعلاوه ، می توانید بعد از تعداد مشخصی از ساعت ها ، دقیقه ها و ثانیه ها ، برنامه را بطور خودکار حالت ضبط متوقف کنید. بازنویسی بدون سکوت نیز امکان پذیر است و می توانید کار را به خوبی تنظیم کنید.
ویژگی های ویرایش صوتی
WaveMax Sound Editor 5.0.1 با فرمت های مختلف فایل مانند WAV ، MP3 ، WMA ، OGG ، VOX ، RAW ، G721 و AIFF کار می کند. علاوه بر این ، قادر به بارگیری آهنگ ها از CD های صوتی است.
روند ویرایش را می توان مستقیماً در نمایندگی شکل موج انجام داد. می توانید منطقه انتخاب شده را از یک آهنگ برش ، کپی ، چسباندن یا حذف کنید ، پرونده ها را مخلوط و مرتب کنید ، آهنگ های حلقه ای را ایجاد کرده و سکوت را وارد کنید.
این برنامه دارای چندین اثر است ، مانند تقویت ، عادی سازی ، اکولایزر ، فیلتر عبور بالا ، Reverb ، معکوس ، محو شدن در داخل / خارج ، crossfade و کاهش سر و صدا. به علاوه ، می توانید جلوه های ویژه ، یعنی فازر ، فلنجر و کر را اعمال کنید و در سرعت و پیچ تنظیم کنید.
اقدامات دسته ای را می توان برای اعمال مجموعه ای از ابزارهای ویرایش در چندین مورد به طور همزمان استفاده کرد. می توانید سکوت را در شروع و انتهای پرونده ها وارد کنید ، صدا را عادی کنید ، صدا را کاهش دهید ، زمین را تغییر دهید ، کانال های استریو را مخلوط کنید و کارهای دیگر را نیز فعال کنید. موارد پردازش شده را می توان به فرمت فایل MP3 ، WAV ، OGG یا WMA تبدیل کرد.
علاوه بر این ، به شما اجازه داده می شود که موقعیت فعلی پرونده را علامت گذاری کنید ، انتخاب یک منطقه جدید را از یک پرونده ذخیره کنید ، آنالیز فرکانس را انجام دهید ، با یک ابزار متن به گفتار برای درج متن صوتی دلخواه در آهنگ ها کار کنید ، و همچنین rip CD های صوتی و جستجوی اطلاعات موسیقی از طریق CDDB.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار