• ۱۰۸ بازدید
  • اسفند ۲۴, ۱۳۹۸
XMedia Recode – Portable مبدل مالتی مدیا

XMedia Recode دانلود نرم افزار مبدل مالتی مدیا ایکس مدیا رکورد در آنی یار. نرم افزاری که برای کمک به شما در تبدیل فایل های صوتی و تصویری طراحی شده است و هم مبتدیان و هم کاربران با تجربه را با یک رویکرد خلاقانه هدف قرار می دهد.

این ابزار با بیشتر فرمت های موجود در خارج از کشور کار می کند و همچنین گزینه ای برای تبدیل دیسک های DVD و Blu-ray به هر فرمی که دوست دارید تبدیل می شود. اما احتمالاً تک تک آستین های خود راهی درستی است که می تواند همزمان با کاربر تازه کار و افراد باتجربه بیشتری روبرو شود.
اول از همه ، افراد ناآگاه این گزینه را دارند که یکی از بسیاری از پروفایل های داخلی را برای یک کار تبدیل یک کلیک انتخاب کنند. به عنوان مثال ، اگر مایل به تبدیل ویدیوی AVI و انتقال آن در آیفون خود هستید ، گزینه ای دارید که مدل آیفون را انتخاب کنید و به اپلیکیشن اجازه دهید کل کار را انجام دهد.
در همین زمان ، کاربران قدرت می توانند با استفاده از زبانه های تنظیمات دیگر ، به سمت پیشرفته تر قدم بردارند و میزان Bitrate ، فاصله keyframe ، framerate ، حالت کنترل نرخ و بسیاری تنظیمات دیگر را تغییر دهند.
روند تبدیل بسیار روان پیش می رود و کاربر همچنین می تواند با باز کردن تب «شغل ها» به روند اجرا توجه کند. گفتگوی تنظیمات حداقل است و احتمال کمتری به شما کمک می کند مگر اینکه مشکلی در مورد این ابزار وجود داشته باشد زیرا همه تنظیمات مهم در واقع در پنجره اصلی ذخیره می شوند.
به عنوان یک نتیجه ، اگر به دنبال برنامه ای هستید که بتواند تقریباً با تمام قالب های صوتی و تصویری در آنجا کار کند ، XMedia Recode 3.4.9.5 باید یکی از گزینه های برتر شما باشد.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

System Requirements

Windows 7, 8, 8.1, 10 
Processor : Intel / AMD compatible with 1 GHz or higher
RAM : 1 GB
DirectX : DirectX 9
Nvidia CUDA : Nvidia GPU Driver 378.66 or higher
 

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار