• ۱۱۳ بازدید
  • اسفند ۲۴, ۱۳۹۸
YoGen Vocal Remover جدا کردن صدا از موزیک

YoGen Vocal Remover دانلود نرم افزار جدا کردن صدا از موزیک یوگن ووکال رموور در آنی یار. نرم افزار کاربردی که برای کمک به شما در حذف آوازها از آهنگ ها ، به منظور آماده سازی آنها برای شب های کارائوکه ، به شما کمک می کند.

این دستگاه مجهز به گزینه های پیچیده نیست و باعث می شود آن را در دسترس همه کاربران قرار دهد ، حتی آنهایی که تجربه کم یا مشکلی در خدمات پردازش صوتی دارند.
مراحل راه اندازی زمان کمی طول می کشد و نیازی به پیکربندی خاصی ندارد. تا آنجا که رابط پیش می رود ، YoGen Vocal Remover در یک پنجره کوچک با یک ساختار ساده و ساده پیچیده می شود.
قالب های صوتی پشتیبانی شده MP3 ، WAV و WMA هستند. با استفاده از مرورگر فایل یا با روش کشیدن و رها کردن ، می توانید پرونده را وارد کنید. بنابراین ، تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که سطح افزایش باس را از کنترل پنل در قسمت تنظیمات (گوشه فوقانی سمت چپ بالای صفحه) تنظیم کنید و پیش نمایش آهنگ را با آوازهای حذف شده تنظیم کنید ، همچنین دایرکتوری خروجی و نام پرونده را مشخص کنید.
از نظر پیکربندی کلی ، امکان ایجاد قاب در بالای سایر پنجره ها و همچنین استفاده از همان پوشه به عنوان منبع یا سفارشی برای همه موجب صرفه جویی به جای اینکه باعث شود کاربر ایجاد شود ، امکان پذیر است.
شایان ذکر است که تمام پرونده های جدید صرف نظر از برنامه افزودنی مسیر منبع ، با فرمت WAV ذخیره می شوند. YoGen Vocal Remover دقیقاً آوازها را حذف نمی کند اما ضمن افزایش یکی از سازها ، حجم آنها را کم می کند.
این ابزار بر عملکرد PC فشار نمی آورد ، زیرا با کمبود CPU و RAM کار می کند. به سرعت فایل جدید را ذخیره می کند. ما در تست های خود با مشکلی روبرو نشده ایم ، زیرا پیام های خطا آویزان ، خرابی یا پاپ آپ نیست.
YoGen Vocal Remover 3.3.10 تنظیمات پیشرفته را ورزش نمی کند و در واقع از شر آواز خلاص نمی شود. با در نظر گرفتن این موضوع ، قیمت خیلی گران به نظر می رسد.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار