• ۱۲۹ بازدید
  • اسفند ۲۵, ۱۳۹۸
BDtoAVCHD مبدل فرمت Blue-ray به AVCHD

BDtoAVCHD دانلود نرم افزار مبدل فرمت Blue-ray به AVCHD بی دی تو ای وی سی اچ دی در آنی یار.مبدل ویدئویی با کاربرد آسان که قصد دارد به شما در تبدیل دیسک های Blu Ray و MKV کمک کند. به منظور کاهش اندازه پرونده می توانید از این برنامه برای تغییر رمزگذار ویدیویی و صوتی استفاده کنید.

اگر می خواهید از دیسک های Blu Ray خود در کامپیوتر خود نسخه پشتیبان تهیه کنید یا فیلم را به دی وی دی بسوزانید ، برای ذخیره فضای دیسک باید فایل ویدیویی را فشرده کنید. اگرچه این معمولاً به معنای کیفیت پایین تر است ، اما برای جاسازی یک فیلم Blu Ray روی یک DVD ساده ، یک عملیات ضروری است.
این برنامه برای شناسایی ویژگی های فایل ویدئویی ، آهنگ های صوتی و زیرنویس ها به منظور استفاده از آنها در پرونده خروجی طراحی شده است. قبل از شروع تبدیل می توانید کدام آهنگ را که می خواهید تبدیل کنید و فایل مورد نظر را انتخاب کنید.
هنگامی که شما نیاز دارید که فیلم را برای یک دی وی دی تک یا دو لایه تبدیل کنید ، فقط کافی است رسانه مورد نظر را از پنجره اصلی انتخاب کنید. این برنامه به طور خودکار تنظیمات تبدیل را تنظیم می کند و شما را درباره میزان قیر خروجی و کیفیت کلی به شما اطلاع می دهد.
این برنامه برای انجام تبدیل های متعدد طراحی شده است و به شما امکان می دهد قبل از شروع عملیات ، پارامترهای مربوط به هر کار را مشخص کنید. از آنجا که پردازش فیلم می تواند زمان زیادی را ببرد ، شما می توانید با اتمام فرآیند ، کامپیوتر را خاموش کنید.
اگرچه برنامه قادر به شناسایی فصل های فیلم است ، اما نمی توانید بخشی از فیلم را که می خواهید استخراج کنید مشخص کنید. بر خلاف سایر ابزارهای تبدیل ، به شما امکان نمی دهد در هنگام تبدیل ، پیش نمایش فریم را ببینید.
به طور خلاصه ، BDtoAVCHD 2.9.3 ابزاری ساده است که قصد دارد فیلم های BD را با حداقل تنظیمات تبدیل کند. با این حال ، شما باید قبل از استفاده ، آن را تست کرده و نتایج را برای خود ارزیابی کنید تا از مجموعه دیسک های خود نسخه پشتیبان تهیه کنید.

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار