• ۱۰۶ بازدید
  • اسفند ۲۵, ۱۳۹۸
Coolutils Total Audio Converter – Portable تبدیل فایل صوتی

Coolutils Total Audio Converter دانلود نرم افزار تبدیل فایل صوتی کولوتیلس توتال ایدیو کانورتر در آنی یار. نرم افزاری که می تواند فایلهای رسانه ای چندین پسوند از جمله MP3 ، WAV ، MIDI ، RMVB ، FLAC ، AMR و M4A را رمزگذاری کند.

رابط کاربری این برنامه بسیار کاربر پسند است ، به خصوص که به عنوان نمای درخت مشاهده می شود ، گزینه ای است که شیوه جستجو برای فایل ها را تسهیل می کند. در عین حال باید بدانید که تبدیل دسته ای پشتیبانی می شود.
در نوار ابزار می توانید قالب خروجی مورد نظر خود را انتخاب کنید ، گزینه ها را پیکربندی کنید و فرایند تبدیل را آغاز کنید. بنابراین ، می توانید مقصد خروجی را تنظیم کنید ، به صورت اختیاری فایل خروجی را به کتابخانه iTunes اضافه کنید یا اورجینال ها را حذف کنید ، با تنظیم موقعیت شروع و پایان (بریداری نتیجه) آن را برش دهید.
همچنین می توانید میزان فرکانس نمونه ، کانال ها و میزان ارسال بیت را انتخاب کنید ، همچنین یک آلبوم کامل را در یک پرونده ترکیب کرده و فونت صدا را تنظیم کنید.
علاوه بر این ، می توانید CD صوتی را پاره کرده ، کلیپ ها را از یوتیوب بارگیری کرده و آنها را به قالب دلخواه تبدیل کنید ، یک لیست دلخواه ایجاد کنید ، آهنگ های پیش نمایش ، یک فایل سیاهه را ذخیره کنید و زبان رابط را تغییر دهید.
این برنامه از یک مقدار متوسط ​​از منابع سیستم استفاده می کند ، شامل یک پرونده راهنما به خوبی ترسیم شده و به سرعت یک کار را تمام می کند (به جز هنگامی که از YouTube بارگیری می شود ، که می تواند مدت زمان طولانی زیادی ببرد) ، ضمن ارائه کیفیت صدای خوب.
با این حال ، نتوانست پرونده RM را رمزگذاری کند (اگرچه باید آن را تشخیص دهد). برنامه خراب شد و ما مجبور شدیم آن را دوباره راه اندازی کنیم. سپس ناگهان یخ زد و مجبور شدیم یک بار دیگر آن را آغاز کنیم.
در کل ، Coolutils Total Audio Converter 5.3.0.221 یک برنامه بسیار خوب برای رمزگذاری فایل های صوتی با فرمت های مختلف است. با این حال ، باید اشکالات خود را برطرف کرده و ثبات آن را بهبود ببخشد. در غیر این صورت ، ما آن را به همه کاربران توصیه می کنیم.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار