• ۱۰۵ بازدید
  • اسفند ۲۵, ۱۳۹۸
DVD Audio Extractor – Portable استخراج فایل صوتی از DVD

DVD Audio Extractor دانلود نرم افزار استخراج فایل صوتی از DVD دی وی دی ایدیو اکستراکتور در آنی یار. برنامه ای که می تواند صدا را از فیلم های DVD استخراج کرده و آنها را با فرمت OGG ، MP3 ، WAV یا FLAC صادر کند. رابط کاربری برنامه شامل یک جادوگری است که به راحتی می توانید از طریق آن حرکت کنید.

برای شروع کار ، باید منبع DVD را انتخاب کنید. بنابراین ، می توانید فیلمی را از DVD-ROM وارد کنید ، پرونده های DVD را از یک پوشه باز کنید یا یک فایل AOB یا VOB را باز کنید.
می توانید فصل ها را انتخاب کنید ، آنها را پیش نمایش کنید ، جریان صوتی دلخواه خود و همچنین ابرداده ورودی (هنرمند ، آلبوم ، سال ، ژانر) را انتخاب کنید. به علاوه ، می توانید ابرداده را در پایگاه داده بارگیری یا بارگذاری کنید.
در مرحله بعد ، می توانید فرمت خروجی را انتخاب کرده و تنظیمات را پیکربندی کنید وقتی که نرخ فرکانس نمونه ، کانال ها ، VBR ، ABR ، از پیش تعیین شده ، بیت ها در هر نمونه و موارد دیگر ارائه می شود.
علاوه بر پسوندهای فوق ، می توانید “مستقیم پخش مستقیم جریان” را انتخاب کنید (صدا بدون رمزگشایی استخراج می شود) یا “CD Image and Cuesheet” (یک فایل تصویری CD صوتی و یک پرونده برگه ای را ایجاد کنید).
اکنون می توانید دایرکتوری خروجی را تنظیم کرده و تنظیمات پیش فرض مانند ذخیره هر فصل را در یک فایل جداگانه ، رونویسی پرونده ها با همین نام یا ایجاد لیست پخش M3U غیرفعال کنید. همچنین می توانید عادی سازی را فعال کرده و حداکثر سطح را تنظیم کنید.
در مرحله آخر DVD Audio Extractor 8.1.0 می توانید اولویت و عملکرد موضوع را بعد از اتمام رمزگذاری تنظیم کنید (به عنوان مثال نوتیفیکیشن را پاپ کنید ، رایانه را خاموش کنید). پس از فشردن دکمه “شروع” ، می توانید یک نوار پیشرفت را با فصل پردازش شده فعلی ، و همچنین سرعت ، زمان باقی مانده و باقی مانده مشاهده کنید.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار