• ۱۰۷ بازدید
  • اسفند ۲۵, ۱۳۹۸
MakeMKV – Portable تبدیل ویدئو به MKV

MakeMKV دانلود نرم افزار تبدیل ویدئو به MKV میک ام کا وی در آنی یار. برنامه کوچک اما مؤثر است که تبدیل فیلم از فیلم های DVD و انواع دیگر فایل ها به فرمت MKV را تسهیل می کند. این تنظیمات بیش از حد زیادی را ادغام نمی کند ، بنابراین می تواند حتی توسط افراد کم تجربه نیز مورد استفاده قرار گیرد.
پس از اتمام ، می توانید رابط ، که از یک پنجره معمولی با طرح ساده ساخته شده است ، بررسی کنید ، جایی که می توانید یک درایو دی وی دی را از لیست کشویی انتخاب کنید ، یا از یک مرورگر پرونده برای یافتن ویدیوی DVD ، Blu-ray ، پرونده های HD-DVD ، ISO یا MKV.
می توان دایرکتوری خروجی را تأسیس کرد و فصلهای DVD جداگانه را انتخاب کرد تا بتوانید کار تبدیل را به روشی ساده انجام دهید.
وقتی صحبت از تنظیمات برگزیده برنامه است ، می توانید حداقل طول عنوان (در چند ثانیه) را تغییر دهید ، تعداد تکرار دوباره خواندن و اندازه بافر (MB) را تنظیم کنید ، یک زبان UI دیگر را انتخاب کنید ، UPnP را فعال کنید و همچنین پیام های اشکال زدایی را از بین سایرین وارد کنید.
MakeMKV یک کار تبدیل بسیار سریع و بدون خطا انجام می دهد و فیلم با کیفیت ارائه می دهد. از یک پردازنده و رم با کمال تعجب کم استفاده می کند و زمان پاسخگویی خوبی دارد. از طرف دیگر ، MakeMKV امکان پیکربندی پارامترهای صوتی و تصویری (به عنوان مثال نرخ نمونه ، نسبت ابعاد) را در اختیار کاربران قرار نمی دهد.

 

قابلیت های نرم افزار MakeMKV 1.15.0:

خواندن دیسک های DVD و Blu-ray
خواندن دیسک های Blu-ray رمز گذاری شده به وسیله جدیدترین ورژن های AACS و BD+
پشتیبانی از تمام آهنگ های ویدیویی و صوتی، از جمله HD صوتی
پشتیبانی از تمامی متا اطلاعات (زبان آهنگ، نوع صوت)
بدون نیاز به نرم افزار های دیگر برای تبدیل یا رمزگشایی
پشتیبانی شده برای سیستم عامل های Windows, Mac OS X و Linux
امکان باز کردن دیسک های DVD

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار