• ۱۱۱ بازدید
  • اسفند ۲۵, ۱۳۹۸
Movavi Video Converter – Portable مبدل فایل ویدیویی

Movavi Video Converter دانلود نرم افزار مبدل فایل ویدیویی مواوی ویدپو کانورتر در آنی یار.برنامه ای است که می تواند پرونده های ویدیویی را رمزگذاری کند. این چندین فرمت از جمله AVI ، FLV ، MKV و MP4 را پشتیبانی می کند.

این یک نرم افزار دارای پشتیبانی تبلیغاتی است ، بنابراین هنگام نصب آن باید مراقب باشید. این نرم افزار ارائه می دهد تا یک جزء شخص ثالث را که ضروری نیست ، بارگیری کنید و همچنین در مرورگرهای وب خود تغییراتی ایجاد کنید.
رابط کاربری ابزار ساده برای حرکت از طریق آن است. با استفاده از مرورگر پرونده می توانید رسانه را وارد کنید (روش “کشیدن و رها کردن” پشتیبانی نمی شود اما پردازش دسته ای است).
در صف می توانید اندازه ، از پیش تعیین شده ، کیفیت و وضعیت هر پرونده منبع را مشاهده کنید. به علاوه ، می توانید فیلم ها را در یک دستگاه پخش رسانه ای داخلی پیش نمایش کنید و دایرکتوری خروجی را انتخاب کنید.
اما همچنین می توانید تنظیمات را هنگام تهیه جریان ویدیو (به عنوان مثال عرض ، ارتفاع ، روش و کیفیت اندازه تغییر اندازه ، نرخ فریم ، نسبت ابعاد) و جریان صوتی (به عنوان مثال نرخ بیت ، میزان فرکانس نمونه ، کانال ها) پیکربندی کنید.
علاوه بر این ، می توانید قاب فعلی را ضبط کنید ، اطلاعات پرونده را مشاهده کنید ، به ابتدای یا انتهای ویدیو پرش کنید ، به حالت تمام صفحه بروید ، حالت حلقه را فعال کنید و صدا را غیرفعال کنید ، بریدگی ، چرخش و تنظیم ویدیو ، اضافه کردن علامت چاپی و موارد دیگر .
در منوی “Preferences” می توانید زبان رابط را تغییر دهید ، پشتیبانی چند هسته ای را غیرفعال کنید و سرعت بخشیدن به پردازش فیلم با Movavi Turbo ، رمزگذاری چند گرافیکی را فعال کنید ، تنظیمات رمزگذار MPEG را تغییر داده ، امکان بازنویسی پرونده های موجود و موارد دیگر را نیز فعال کنید.
این برنامه حجم عظیمی از منابع سیستم را در بر می گیرد ، شامل یک پرونده راهنما که به خوبی نوشته شده با تصاویر باشد و یک کار را در زمان معقول به اتمام می رساند. کیفیت تصویر و کیفیت صدا در پرونده های خروجی بسیار مناسب است. ما در طول تست های ما با مشکلی روبرو نشده ایم.
با این حال ، نسخه آزمایشی یک علامت علامت را در فیلمهای خروجی نمایش می دهد. با این وجود ، ما Movavi Video Converter 20.1.2 را به تمام کاربران توصیه می کنیم.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

Operation Systems

Windows 7/8/10
macOS 10.10 or later 64-bit
 

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار