• ۱۰۵ بازدید
  • اسفند ۲۵, ۱۳۹۸
n-Track Studio – Portable ضبط و ویرایش موزیک

n-Track Studio دانلود نرم افزار ضبط و ویرایش موزیک ان تراک استودیو در آنی یار.نرم افزار سعی دارد انواع عملکرد را با سهولت استفاده ترکیب کند تا یک تجربه لذت بخش را برای کاربران خود ارائه دهد.

ضبط صدا ، ویرایش و اختلاط کارهایی هستند که انجام آنها خیلی آسان نیست ، به خصوص بدون داشتن یک نرم افزار مناسب برای پردازش ورودی. در میان برنامه های کاربردی طراحی شده برای این نوع عملیات ،
درست از خفاش مطمئناً توجه خواهید کرد که رابط کاربری کاملاً جذاب است ، با چیدمان خوب و منظم آن دسترسی سریع به تمام ویژگی ها. نمای قابل تنظیم استودیو n-Track باعث می شود بسته به نوع شغلی که در حال حاضر روی آن کار می کنید ، عناصر نمایش داده شده در پنجره اصلی را به سرعت انتخاب کنید.
از آنجا که در همان زمان از ضبط چندین کارت صوتی متصل پشتیبانی می کند ، می توانید به راحتی پروژه های پیچیده ای را ایجاد کنید که شامل اختلاط چند راهه است. جلوه های بسیاری وجود دارد که می توان به یک آهنگ واحد اضافه کرد و آنچه که از این نظر جالب ترین به نظر می رسد ، امکان اضافه کردن افکت های زمان واقعی و گرفتن بازخورد فوری است.
تبدیل آهنگهای ذخیره شده با فرمت WAV امکان پذیر است و می توانید آنها را به پرونده های MP3 ، OGG یا WMA تبدیل کنید. همچنین اگر آهنگهایی که بارگذاری می کنید با فرکانس های نمونه برداری مختلف رمزگذاری شده اند ، می توانید با استفاده از عملکرد اختصاصی موجود در همان منطقه مربوط به تبدیل ، همه آنها را به یک مقدار برساند.
برای کسانی که نیاز به کار با پرونده های MIDI دارند ، n-Track Studio یک مرکز ویرایش مبتنی بر پیانو را ارائه می دهد ، که می تواند برای واردات و صادرات آهنگ های MIDI نیز استفاده شود. این ابزار تخصصی می تواند تکامل سرعت را نشان دهد و شما می توانید از آن برای افزایش یا کاهش سرعت صدای لود شده ، تنظیم طول یادداشت و موارد دیگر استفاده کنید.
میکسر داخلی که n-Track استودیو دارد از چندین ورودی کمکی و بسیاری از کانالهای مجزا پشتیبانی می کند که هر کدام مجموعه کنترل های فردی را دارند. علاقه مندان به تجزیه و تحلیل فرکانس های کانال و کانال ، نمای طیف سه بعدی را در اختیار دارند. اگر سونوگرام یا نمای طیف ساده ترجیح داده شود ، از پنجره تنظیمات هر آهنگ قابل دسترسی است.

 

قابلیت های نرم افزار n-Track Studio 9.1.0 Build 3636 :

ضبط و باز پخش صدا و نامحدود بودن کانال های صوتی
داشتن افکت های پیش فرض شامل : Reverb, Compression, Parametric & Graphic EQ, Echo, Auto-volume, Pitch Shift, Chorus, Multiband Compression, Spectrum analyzer
پشتیبانی از ۱۶ و ۲۴ bit در کارت صدا های یک یا چند کاناله تا ۱۹۲khz
پشتیبانی از طیف وسیعی از فرمت های صوتی شامل .wav, .mp3, .wma, .mid, .ogg, .flac, .aiff, .cda, .sng, .sgw
ساز گار با تمامی ویندوز ها از جمله Vista, 7
حجم کم نسبت به برنامه های مشابه خود
استفاده ساده از برنامه
قابلیت ساخت انواع CD و DVD های صوتی
پشتیبانی از اکثر کارت های صدا با قدرت بالا

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

Supported Operating Systems

Windows 7, 8, 8.1, 10

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار