• ۱۴۲ بازدید
  • اسفند ۲۶, ۱۳۹۸
Audacity – Portable ویرایش حرفه ای فایل صوتی

Audacity دانلود نرم افزار ویرایش حرفه ای فایل صوتی ایوداسیتی در آنی یار. یک نرم افزار محبوب است که شما را قادر می سازد فایل های صوتی را به روشی ساده ویرایش کنید.

از آنجا که این نسخه قابل حمل برنامه است ، Audacity نیازی به نصب ندارد. بنابراین ، کلیدهای رجیستری ویندوز دست نخورده باقی می مانند. همچنین ، می توانید آن را روی دستگاه قابل جابجایی قرار دهید و آن را در هر رایانه ای اجرا کنید.
این ابزار با یک رابط کاربر پسند است که در آن می توانید پروژه ها را با فرمت Audacity ، به همراه MP3 ، WAV ، AIFF ، OGG ، FLAC و انواع دیگر فایلهای صوتی ذخیره و باز کنید.
Audacity 2.3.3 به شما امکان می دهد وابستگی ها ، ویرایش برچسب های فوق داده ، برچسب های واردات ، پرونده های MIDI و داده های خام ، اعمال و ویرایش زنجیرها و همچنین صادرات آهنگ صوتی در AIFF ، WAV ، MP2 ، MP3 ، OGG ، FLAC ، WMA ، AMR و انواع دیگر قالب ها
وقتی نوبت به گزینه های ویرایش صوتی می رسد ، می توانید برش ، تقسیم برش ، برش ، متن را برچسب جدیدی ببندید ، اسپلیت پاک کردن ، صوت خاموش ، پیوستن ، جدا کردن در بخش های خاموش ، کپی کردن ، پیدا کردن صفرات عبور ، و همچنین قفل کردن یک منطقه پخش یا یک منطقه را ذخیره و بازیابی کنید.
علاوه بر این ، می توانید بزرگنمایی و بزرگنمایی ، مشاهده تاریخچه ، کارائوکه و تخته میکسر کنید. همچنین می توانید صوتی را ضبط کرده و از یک تایمر استفاده کنید ، همچنین ضبط overdub ، پخش نرم افزار و ضبط صدا را فعال کنید.
علاوه بر این ، می توانید آهنگ ها را مخلوط و رندر کنید ، یک فرکانس نمونه جدید تنظیم کنید ، صداهای دلپذیر ، سر و صدا ، سکوت ، صدای DTMF ایجاد کنید ، و همچنین جلوه های مختلفی اضافه کنید (مانند تقویت ، اردک خودکار ، تقویت باس ، تغییر قدم ، سرعت و سرعت ، حذف کلیک ، اکو ، محو شدن در داخل و خارج ، معکوس).
نکته آخر اینکه می توانید کنتراست ، طیف نقشه را تجزیه و تحلیل کنید ، بریدگی و ضربان را بیابید و موارد دیگر. این برنامه از مقدار بالایی از منابع سیستم استفاده می کند ، شامل یک کتابچه راهنمای کاربر است و استفاده از آن ساده است ، خواه یک فرد با تجربه باشید یا نه.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار