• ۱۱۲ بازدید
  • اسفند ۲۶, ۱۳۹۸
DJ Studio Pro ویرایش فایلهای صوتی

DJ Studio Pro دانلود نرم افزار ویرایش فایلهای صوتی دی جی استودیو در آنی یار. برنامه قابل اعتماد است که به شما امکان می دهد موسیقی را پخش کنید و آهنگ ها را با حداقل تلاش در هم قرار دهید. این برنامه برای دی جی های حرفه ای طراحی شده است ، اما برای کاربران خانگی که می خواهند دوستان خود را سرگرم کنند نیز در دسترس است.

برای استفاده از برنامه ، باید فایلهای صوتی خود را در کتابخانه رسانه سازماندهی کنید. برای دسترسی سریع به پرونده هایی که می خواهید بازی کنید ، می توانید لیست های پخش ایجاد کنید یا از لیست های از پیش تعیین شده و لیست درخواست ها استفاده کنید.
رابط کاربری شما امکان دسترسی سریع به آهنگهایی را که می خواهید در صف های عرشه DJ دوقلوهای خود اضافه کنید ، فراهم می کند. این برنامه شامل انواع جلوه های صوتی است که به منظور سرگرمی مخاطب با یک کلیک قابل پخش است.
Sound Plate روشی جدید برای کنترل جلوه های استفاده شده هنگام پخش آهنگ ها است. با استفاده از نشانگر ماوس می توانید جلوه های خراش را اضافه کنید ، سرعت را تغییر داده و مرتب کردن زمین را انجام دهید.
علاوه بر کنترل های DJ ، DJ Studio Pro 10.4.4.3 همچنین مجموعه ای از ابزارها را برای ویرایش و تغییر پرونده های صوتی شما در اختیار شما قرار می دهد. به عنوان مثال ، می توانید فقط با چند کلیک ، مجموعه موسیقی خود را به پرونده های MP3 ، MP4 یا WMA تبدیل کنید.
اگر شما نیاز به تغییر برچسب ID3 از یک آهنگ خاص دارید ، ویرایشگر ID3 می تواند به شما کمک کند. همچنین می توانید متن آهنگ های خاص را جستجو کرده و آنها را در پایگاه داده ذخیره کنید. سایر ابزارهای موجود می توانند هنگام تنظیم سطح صدا ، تقسیم یا پیوستن به چندین فایل صوتی به شما کمک کنند.
در تست های ما ، این برنامه به منابع ناچیزی احتیاج داشت و هیچ تاثیری در عملکرد کامپیوتر نداشت. طرح برنامه می تواند مدتی طول بکشد تا به آن عادت کنید ، اما مستندات دقیق می تواند به شما در یادگیری ویژگی های اصلی در هیچ زمان کمک کند.

 

 

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار