• ۹۵ بازدید
  • اسفند ۲۶, ۱۳۹۸
EZ CD Audio Converter – Portable تبدیل و رایت فایل صوتی

EZ CD Audio Converter دانلود نرم افزار تبدیل و رایت فایل صوتی ای زد سی دی ایدیو کانورتر در آنی یار. نرم افزاری که هدف آن کمک به شما در پاره کردن آهنگ های صوتی از CD ، تبدیل فایل ها به فرمت های مختلف و رایت آنها به دیسک ها است.

شما با یک ترکیب ویژگی تمیز که ویژگی های اصلی برنامه را به سه زبانه مختلف ، یعنی Audio CD Ripper ، Audio Converter و Disc Burner تقسیم می کند ، مورد استقبال شما قرار می گیرد.
در صورتی که بخواهید جزئیات مربوط به هر یک از پارامترهای اختصاصی را بیابید ، از کتابچه راهنمای آنلاین نیز پشتیبانی می کنید.
مبدل صوتی EZ CD قادر است به طور خودکار CD درج شده را درون سینی تشخیص داده و محتوای آن را در پنل اولیه بارگیری کند. بعلاوه ، اطلاعات مربوط به هنرمند ، عنوان ، آهنگساز ، زمان و طول شروع برای هر پرونده صوتی را ارائه می دهد.
شما می توانید درایو مورد نظر را انتخاب کرده ، ابرداده های اضافی (مانند شماره آهنگ ، ژانر ، شماره دیسک ، ناشر ، نظر ، حق چاپ) را ویرایش کنید و زمینه های مورد نظر را ویرایش کنید ، ابرداده از اینترنت بگیرید ، رتبه بندی کنید ، متن ترانه ورودی ، کپی کردن اطلاعات دیسک به صفحه کلیپ بورد ، و با تبدیل متن به حروف بزرگ یا کوچک ، برچسب ها را ویرایش کنید.
علاوه بر این ، می توانید با استفاده از دستگاه پخش داخلی ، به فایلهای صوتی گوش دهید و با پروفایل های مختلف ریخته گری مختلف کار کنید که از نظر قالب فایل خروجی به راحتی ویرایش می شوند (مانند MP3 ، MPC ، OGG ، OPUS ، WAV) ، الگوریتم فشرده سازی (VBR) ، CBR یا ABR) ، سطح کیفیت ، پوشه ذخیره و نام پرونده.
مبدل صوتی EZ CD دسترسی سریع به پرونده ها و پوشه های ذخیره شده در رایانه شما را فراهم می کند ، و به شما امکان می دهد با استفاده از پشتیبانی کشیدن و رها کردن فایلها در فضای کاری اضافه کنید و فیلترها را براساس نوع پسوند (مانند WMA ، APE ، AIF) اعمال کنید.
این برنامه همان ویژگیهای موجود در پانل EZ CD Audio Converter 9.1.0.1  را برای کمک به شما در پیکربندی تنظیمات خروجی و همچنین ویرایش و بارگیری ابرداده ها پیاده سازی می کند.
وقتی نوبت به سوزاندن گزینه ها می رسد ، می توانید یک CD صوتی ، MP3 یا دیسک داده ایجاد کنید ، پرونده ها را برای سوزاندن آنها به پنجره اصلی بکشید ، سرعت سوختن و درایو را انتخاب کنید ، همچنین میزان صدا را عادی کنید.

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

Operation Systems

Windows 7/8/10
 

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار