• ۱۰۱ بازدید
  • اسفند ۲۶, ۱۳۹۸
MP3 Music Editor ویرایش فایل های MP3

MP3 Music Editor دانلود نرم افزار ویرایش فایل های MP3 ام پی تری موزیک ادیتور در آنی یار. نرم افزار پیچیده که می تواند برای تبدیل فایلهای صوتی از یک قالب به فرمت دیگر ، ویرایش آنها و برچسب های ID3 استفاده شود.

رابط کاربری دارای یک طراحی مدرن و ساده است که به کلیه انواع کاربر امکان می دهد بدون اینکه با مشکلات روبرو شوند ، مسیر خود را پیدا کنند. گذشته از آن ، یک نوار روبان ، یک نوار ابزار سریع دسترسی ، یک پانل افکت و یک صفحه که یک شکل موج را نشان می دهد ، محصور می کند.
این برنامه از فرمت های زیادی پشتیبانی می کند ، که از آنها به WAV ، MP3 ، WMA ، OGG ، RAW ، AIFF ، MPC و CDA یاد می کنیم. همچنین می توانید محتوای صوتی را از یک ویدیو استخراج کرده و پرونده بدست آمده را در هارد دیسک مانند WAV ، MP3 ، WMA ، OGG ، AAC ، M4A یا FLAC با کیفیت از پیش تنظیم شده ذخیره کنید.
این ابزار نرم افزاری همچنین می تواند به شما در گرفتن کلیپ از یوتیوب کمک کند و آن را در قالب FLV ، MP4 یا ۳GP ذخیره کنید ، با رزولوشن سفارشی و همچنین سوزاندن CD ، دو فایل صوتی را مخلوط کرده و برچسب های ID3 را ویرایش کنید. همچنین می توانید از ادغام پرونده ، یک متن چاک دهنده سی دی به ابزار گفتار و آنالایزر فرکانس استفاده کنید.
می توان آهنگ ها را برش داد ، برش ، کپی ، چسباندن ، حذف و برش عناصر ، خنثیسازی یا از بین بردن اقدامات ، اضافه کردن افکت از لیست کاملاً بلند داخلی ، کاهش کاست یا صدای نویز صدا ، افزودن نشانک و استفاده از حالت طیفی.
مطالب راهنما جامع و مرتب و منظم ارائه شده است ، به طوری که هر کس می تواند نحوه استفاده از این برنامه را با تمام توان خود بیاموزد. علاوه بر این ، این فشار را بر عملکرد رایانه شما فشار می آورد.
با در نظر گرفتن همه این موارد ، مشخص می شود که MP3 Music Editor 7.0.1 یک نرم افزار بسیار کارآمد با یک رابط کاربر پسند ، یک محیط مدرن و گزینه های کافی برای برآورده شدن حتی با تجربه ترین کاربران است.

 

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار