• ۱۱۱ بازدید
  • اسفند ۲۶, ۱۳۹۸
Serato DJ Pro نرم افزار دی جی و میکس حرفه ای

Serato DJ Pro دانلود نرم افزار دی جی و میکس حرفه ای سراتو دی جی در آنی یار. گوش دادن به آهنگ های ترجیحی و بازی با آهنگ های موسیقی می تواند یک سرگرمی واقعا سرگرم کننده باشد ، به خصوص هنگامی که مجموعه ای از ابزارهای مناسب در دسترس است. برخی از آنها بدون نیاز به اتصال هیچ دستگاهی به سیستم عملکرد خواهند داشت ، در حالی که برخی دیگر به واحدهای سخت افزاری خاصی بستگی دارند.

از میان راه حل های نرم افزاری که در دسته دوم قرار می گیرند می توانید Serato DJ Pro را پیدا کنید ، یک برنامه زیبا به نظر می رسد که مجموعه ای از ویژگی های مفید را در نوک انگشتان موسیقی و مخلوط کردن جذابیت ها به ارمغان می آورد.
نکته ای که آن را از اکثر ابزارهای مشابه جدا می کند این واقعیت است که تنها در رابطه با یک دستگاه سخت افزاری پشتیبانی شده کار خواهد کرد. بنابراین ، در صورت داشتن میکسر ، کنترلر یا نوع دیگری از رابط و لوازم جانبی که با آن سازگار است ، می توانید از Serato DJ Pro 2.3.2 بهترین استفاده را ببرید.
افزودن و پخش فایل های موسیقی بسیار ساده است و کنترل های زیادی را برای حلقه ها ، نشانه ها ، نشانگرها و موارد دیگر در اختیار دارید. وقتی منطقه “راه اندازی” را کاوش می کنید ، جلوه های ویژه موجود را می توان فعال و استفاده کرد تا ابعادی جدید به صدا ارائه دهد.
برای کسانی که می خواهند مخلوط خود را به اشتراک بگذارند یا آنها را به راحتی در رایانه شخصی خود نگه دارند ، Serato DJ Pro 2.3.2 به یک عملکرد ضبط مجهز است. همچنین یک واقعیت جالب دیگر در مورد این ابزار پشتیبانی از کتابخانه iTunes است که به کاربران خود ارائه می دهد.
در صورتی که می خواهید مخلوط ها را جالب تر کنید ، می توانید از یک بسته انبساط استفاده کرده و مثلا فیلم را به صدا اضافه کنید تا کل تجربه برای افرادی که از اجرای این برنامه لذت می برند کمی جذاب تر شود.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

System Requirements

- Windows 10 (64-bit)
- Windows 8.1 (64-bit)
- Windows 7 (64-bit)
 

توضیحات

نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید
دو فایل SeratoVideo.exe و Serato DJ Pro.exe که در فولدر Crack قرار دارند را کپی و در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار بدید و جایگرین فایل قبلی کنید
فولدر Serato موجود در پوشه Crack را کپی و در مسیر C:UsersUserNameAppDataLocal قرار دهید. ( UserName نام یوزر شما در ویندوز میباشد یا در آدرس بار فولدر عبارت %localappdata% را تایپ کنید )

نرم افزار را اجرا کنید
 

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار