• ۱۰۶ بازدید
  • اسفند ۲۶, ۱۳۹۸
Tracktion BioTek سینتی سایزر ترکشن

Tracktion BioTek دانلود نرم افزار سینتی سایزر ترکشن بیوتک در آنی یار. توسعه دهنده نرم افزار موسیقی است که در پشت چندین عنوان نرم افزاری از جمله Waverazor ، Waveform ، T7 DAW و مجموعه DAW Essentials قرار دارد. برای این شماره از مجله SoundBytes ، ما به بررسی محصول جدید قدرتمند Synt / نمونه برداری به نام BioTek 2. می پردازیم. برنامه نویس این نرم افزار ابزارهای بسیاری را نیز برای Waldorf Music طراحی کرده است. BioTek 2 دارای تعداد زیادی تعدیل تعدیل و امکان تعدیل ، چندین نوسان ساز و نوع فیلتر است و از آنجا که بسیار انعطاف پذیر است می توان از آن به روش های تجربی نیز استفاده کرد. برخی از ویژگی های آن شامل چند لایه ، چهار نوسان ساز در هر لایه ، هشت LFO “جریان” در هر لایه ، پخش نمونه با قابلیت های گرانول ، آنالوگ مجازی و سنتز FM چهار کارگر و همچنین بیش از ۵۰۰ ایستگاه در Tracktion BioTek 2.1.3.0 از پیش تنظیم شده است.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار