• ۱۰۶ بازدید
  • اسفند ۲۹, ۱۳۹۸
Aiseesoft Blu-ray Creator – Portable ساخت دیسکهای Blu-ray

Aiseesoft Blu-ray Creator دانلود نرم افزار ساخت دیسکهای Blu-ray ایسی سافت بلوری کریتور در آنی یار. راه حل نرم افزاری بصری و کارآمد است که وظیفه اصلی آن کمک به شما در تبدیل فیلم های منظم به پرونده های سازگار با Blu-ray است ، که می توانید در یک دیسک رایت کنید ، در پوشه BD یا ISO ذخیره کنید.

اول از همه ، باید پرونده ها یا پوشه ای را که می خواهید با آن کار کنید وارد پنجره اصلی برنامه کنید ، “Target” را انتخاب کنید که می تواند یک پوشه ، یک پرونده ISO یا یک پوشه Blu-ray باشد ، سپس یک “Volume” را وارد کنید. برچسب’. به صورت اختیاری ، همچنین می توانید با انتخاب الگوی مورد نظر ، منو ایجاد کرده و عنوانی را به هر فیلم مرتبط کنید.
علاوه بر این ، Aiseesoft Blu-ray Creator شما را قادر می سازد قبل از تبدیل یا سوزاندن آنها به دیسک ، یک سری عملیات ویرایش را روی فیلم های خود انجام دهید. به این ترتیب ، می توانید با افزودن یک فایل صوتی جدید ، تنظیم میزان صدا یا میزان تأخیر ، صدای ویدیو را تغییر دهید.
عملکرد “Clip” به شما امکان می دهد تا با شروع کردن قسمت های آغازین و پایان ویدئویی که با آن کار می کنید ، با جدا کردن قسمت هایی که مورد علاقه شما نیست و ایجاد بخش های مختلف ، سفارشی سازی کنید. Aiseesoft Blu-ray Creator به شما امکان می دهد تصویر فیلم را برش دهید ، بنابراین تنها می تواند روی مناطق مربوطه متمرکز شود.
علاوه بر این ، می توانید “روشنایی” ، “کنتراست” ، “اشباع” و “رنگ” فیلم را تنظیم کنید. آخر اینکه ، این ابزار به شما امکان می دهد با استفاده از یک متن یا علامت تصویری روی سطح ویدیو از حق چاپ خود محافظت کنید ، بنابراین هرکسی که آن را تماشا می کند ، منبع آن را می داند. پس از اتمام کلیه اقدامات ویرایش ، می توانید بر روی دکمه ‘ایجاد’ فشار دهید و Aiseesoft Blu-ray Creator در هیچ زمان و زمان تولید پوشه ISO یا BD را ایجاد نمی کند.
برای نتیجه گیری ، Aiseesoft Blu-ray Creator 1.0.92 یک برنامه مفید و قابل اعتماد است که به عنوان یک مبدل ساده عمل می کند و می تواند فیلم های شما را به پرونده هایی تبدیل کند که به راحتی به یک دیسک Blu-ray سوزانده شود ، در عین حال به شما امکان می دهد انواع اقدامات ویرایش را نیز انجام دهید.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

System Requirements
Supported OS: Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP (SP2 or later)
Processor: 2GHz Intel/AMD CPU or above
RAM: 2GB RAM or more
 

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار