• ۹۴ بازدید
  • اسفند ۲۹, ۱۳۹۸
Ashampoo ActionCam افزایش کیفیت فایل ویدیویی

Ashampoo ActionCam دانلود نرم افزار افزایش کیفیت فایل ویدیویی آشامپو اکشن کم در آنی یار. نرم افزاری کاربردی برای افرادی که نیاز به ابزاری برای تثبیت ویدیوها ، تصحیح رنگ و یا حتی افزودن جلوه های مختلف دارند.

این روزها ، شرایط مختلفی حاکی از آن است که کاربران دوربین های خود را ، اختصاص داده شده ، یا در تلفن های خود ، به شرایط فزاینده تری می گیرند. این به نوبه خود ، می تواند در پردازش فیلم ها ، که اغلب متزلزل و با آثار مختلف است ، به سختی منجر شود. Ashampoo ActionCam برنامه ای است برای کسانی که خود را در موقعیت فوق می بینند و به ابزاری برای تثبیت فیلم ها ، انجام تصحیح رنگ یا حتی اضافه کردن جلوه های سفارشی نیاز دارد.
یکی از ویژگی های جالب و مفید که خیلی سریع آشکار می شود این است که رابط اصلی برنامه دارای یک طرح دوگانه است. برای تنظیمات عمیق تر ، دو حالت ویرایش اختصاصی وجود دارد ، یکی اصلی و پیشرفته تر.
این استراتژی بسیار درخشان است زیرا به کاربرانی که نیاز به پردازش گسترده فیلم ندارند ، می توانند تنظیمات لازم خود را در حالت سریع انجام دهند ، از این طریق از یک جریان کاری آشفته تر جلوگیری می کنند. اگرچه اساسی است ، حالت ویرایش سریع شامل ابزارهای اساسی برای از بین بردن لرزش فیلم یا اضافه کردن جلوه های ویدیویی است.
ویژگی اصلی برنامه حول ایده تثبیت فیلم ها می چرخد ​​و ابزار پیشرفته تثبیت کننده آن پیش نمایش مستقیم فیلم تصحیح شده را در اختیار کاربران قرار می دهد. علاوه بر این ، علاوه بر این عملکرد اصلی ، منوی ویرایش پیشرفته همچنین ابزارهایی را برای اضافه کردن زیرنویس ها ، چرخش فیلم ها یا کنترل ویژگی های خروجی در اختیار دارد.
Ashampoo ActionCam 1.0.2 کتابخانه گسترده ای از مشخصات دوربین در دسترس است ، به کاربران این امکان را می دهد تا تنظیمات تطبیق خود را به سرعت پیدا کنند. با این وجود ، تشخیص خودکار مشخصات دوربین دوربین مورد نظر خواهد بود ، زیرا باعث افزایش چشمگیر موارد می شود.
این راه حل نرم افزاری به کسانی که نیاز به راهی برای تثبیت و ویرایش فیلم های خود با سهولت دارند ، پرداخته است. این برنامه با دو حالت کار اصلی ، اساسی و پیشرفته تر ، به ترتیب دسترسی یا پیچیدگی را برای کاربران تازه کار یا پیشرفته تضمین می کند.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

System Requirements

Windows 10, 8.1 , 7 64-bit
Windows Media Player 10
.NET Framework 4.0
Dual-core processor with 2.4 GHz or better
 Intel Core i5 / i7 or similar quad-core processor
RAM 8 GB or more recommended
DirectX 9
Pixelshader v2.0
 

آموزش فعال سازی نرم افزار

نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
فایل موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کنید و جایگزین فایل قبلی کنید.
نرم افزار را اجرا کنید.
 

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار