• ۹۹ بازدید
  • اسفند ۲۹, ۱۳۹۸
Free Video Editor Premium ویرایشگر ساده فیلم

Free Video Editor Premium دانلود نرم افزار ویرایشگر ساده فیلم فری ویدپو ادیتور در آنی یار. نرم افزار کاربردی و حرفه ای در زمینه حذف کردن قسمت های ناخواسته از ویدیوها می باشد

یک احتمال بسیار زیاد وجود دارد که شما کاملاً از خروجی اصلی فیلمبرداری خود راضی نیستید ، که ممکن است نیاز به ترفندهای اضافی داشته باشد. بسته به عمق نیازهای شما ، همیشه می توانید به برنامه هایی مانند Free Video Editor تکیه کنید تا بچرخید ، به چند تکه تقسیم شوید و به قالب های مختلف تبدیل شوید.
پس از نصب و راه اندازی ، مجموعه ای از ویژگی ها در یک رابط سازمان یافته نمایش داده می شوند ، که بخش بزرگی به عنوان منطقه پیش نمایش بازی می کند و همچنین یک بخش ساختاری برای کنترل پخش و ویرایش عملیات. با این حال توجه داشته باشید که فقط یک فیلم می تواند در یک زمان پردازش شود که این یک ناراحتی قابل توجه است.
اضافه کردن پرونده یا از طریق عملیات کشیدن و رها کردن انجام می شود ، اما می توانید از دیالوگ مرور نیز برای درج کلیپ ها در قالب هایی مانند AVI ، MPG ، MP4 ، MKV ، FLV ، ۳GP ، WEBM و WMV استفاده کنید. به عنوان خروجی ، برنامه می تواند پرونده جدید شما را به عنوان فریم های AVI ، GIF ، MKV ، MP4 ، MP3 و همچنین JPG تحویل دهد.
تا آنجا که به ویرایش مربوط می شود ، برنامه موارد را ساده تر نگه می دارد. بدون هیچگونه گزینه ای برای مدیریت پیکربندی رنگ ، اضافه کردن علامت های سفید ، تقویت جلوه ها یا چند بسته کلیپ در کنار هم ، تنها گزینه های شما برای چرخش و خرد کردن فیلم در بخش های مختلف باقی می مانند.
Free Video Editor Premium 1.4.56.703 در سمت روشن ، ابزار برچسب یک پنجره شناور را ایجاد می کند تا مدیریت بخش راحت باشد. برچسب ها می توانند به صورت دستی تنظیم شده و نمایانگر بخش های بریده شده باشند. در صورت انتخاب صادرات فریم ، باید برچسب ها در موقعیت دقیقی قرار گیرند ، زیرا برنامه کل مجموعه فریم های ویدیویی را صادر نمی کند. اگر فیلم ها از ۳ دقیقه طولانی تر باشند ، می توانند سرعت پخش را تنظیم کنند.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

Operating System

Windows 7
Windows 8.1
Windows 10
 

آموزش فعال سازی نرم افزار

نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید
فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کنید
به روی فایل Patch کلیک راست کنید و گزینه Run as administrator را بزنید و به روی دکمه Patch کلیک کنید
نرم افزار را اجرا کنید
 

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار