• ۱۰۱ بازدید
  • اسفند ۲۹, ۱۳۹۸
LRTimelapse ویرایش و ساخت تایم لپس

LRTimelapse دانلود نرم افزار ویرایش و ساخت تایم لپس ال ار تایم لپس در آنی یار. نرم افزار حرفه ای  که به طور خاص برای کمک به سازندگان فیلم ، عکاسان و هنرمندان ایجاد فیلم های با گذشت زمان با کمک ویرایش ها ، کلیدهای صفحه کلید ، درجه بندی و رندر طراحی شده است. این برنامه به شما امکان می دهد با کمک Adobe After Effects ، Lightroom یا Camera RAW فیلم هایی بسازید.

این ابزار با بسیاری از پارامترهای اختصاصی بسته بندی شده است ، بنابراین شما باید از ویژگی های داخلی استفاده کنید تا از این مزیت نهایت استفاده را ببرید. برای مشاهده توضیحات مختصری از هر ویژگی می توانید به نکات ابزار خود اعتماد کنید و آموزش های آنلاین را بررسی کنید.
این دسترسی سریع به پرونده ها و پوشه های ذخیره شده در رایانه شما را ارائه می دهد ، بنابراین می توانید به راحتی مواردی را که می خواهید پردازش کنید انتخاب کنید. پشتیبانی از یک صفحه پیش نمایش وجود دارد ، و شما می توانید انیمیشن فعلی را بازی کرده یا متوقف کنید ، به دنبال موقعیت در کلید های کلیدی و همچنین حالت بزرگنمایی باشید.
با کلیک بر روی یک پوشه ، برنامه به طور خودکار لیستی را با تمام تصاویر شناسایی شده ایجاد می کند و اطلاعات مربوط به هر یک از آنها ، مانند دیافراگم ، سرعت شاتر ، نام پرونده ، اندازه ، تاریخ / زمان و سایر موارد را در اختیار شما قرار می دهد. چه چیز دیگری ، شما می توانید به طور خودکار keyframes را ایجاد کنید ، قاب های کلیدی را حذف کنید ، و همچنین فریم پیش فرض کلید را تنظیم کنید.
LRTimelapse Pro 5.2.1.576 به شما امکان می دهد پارامترهای توسعه Adobe Lightroom RAW را در طی زمان تغییر دهید تا کیفیت ویدیوی بهتری کسب کنید. علاوه بر این ، می توانید فیلم های گذشت زمان خود را جدا کنید ، و از گردش کاری Holy Grail استفاده کنید تا از یک شب به بعد انتقال بی نظیری را ایجاد کنید.
از این گذشته ، می توانید پوشه را با توالی تصویر گذشت زمان خود در Adobe Bridge باز کنید ، تنظیمات توسعه تصاویر را تغییر داده و یک دنباله JPG را صادر کنید. Adobe After Effects می تواند برای به پایان رساندن و ارائه دنباله ای استفاده شود ، زیرا داده های XMP تهیه شده توسط LRTimelapse را کاملاً درک می کند.
در کل ، LRTimelapse Pro 5.2.1.576 ثابت می کند که یک برنامه قابل اعتماد است که با مجموعه ای غنی از تنظیمات پیکربندی برای keyframing و درجه بندی توالی های گذشت زمان در کلیه گردش کار مبتنی بر پرونده RAW با کمک موتور توسعه Adobe Camera RAW که در لایت روم و Adobe اجرا شده است ، همراه است.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

System Requirements

LRTimelapse supports Lightroom CC Classic, 6, 5 and 4 as well as Adobe Camera Raw, Bridge and After Effects in the corresponding versions. 

آموزش فعال سازی نرم افزار

نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
فایل موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کنید و جایگزین فایل قبلی کنید.
نرم افزار را اجرا کنید.

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار