• ۱۰۰ بازدید
  • اسفند ۲۹, ۱۳۹۸
Moo0 TransparentMenu شفاف سازی منو ها

Moo0 Transparent Menu دانلود نرم افزار ابزار دسکتاپ شفاف سازی منو ها موو ترانسپرنت منو در آنی یار. Moo0 Transparent Menu امکان می دهد از منوهای شفاف در رایانه لذت ببرید.
Moo0 Transparent Menu یک ابزار رایگان است که به شما امکان می دهد منوهای ویندوز خود را نیمه شفاف کنید و طرح رنگ آنها را تغییر دهید.
MooO Transparent Menu در سیستم عامل ویندوز دو ویژگی را به منوها اضافه می کند که بصورت پیش فرض در دسترس نیستند. از لحاظ تم ، ویندوز قابل تنظیم ترین سیستم عامل نیست. این تغییرات تنها پس از ایجاد تغییرات در پرونده های سیستم ، برای باز کردن توانایی اضافه کردن مضامین پیشرفته که عملا می توانند هر جنبه ای از سیستم عامل را تغییر دهند تغییر می یابد. از طرف دیگر اکثر کاربران از این امر خجالت می کشند. اما تغییر برخی رنگ ها و پس زمینه های رومیزی برای آنها نیز کافی نیست. این جایی است که برنامه های شخص ثالث مانند Moo0 TransparentMenu 1.22 بازی می شوند.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار