• ۱۰۱ بازدید
  • اسفند ۲۹, ۱۳۹۸
muvee Reveal Encore ویرایش فیلم

muvee Reveal Encore دانلود نرم افزار ویرایش فیلم مووی ریویال انکور در آنی یار. نرم افزاری که به طور خاص برای کمک به شما در ساخت فیلم تنها در چند مرحله ساخته شده است.

این یک رابط تمیز و ساده است که به کاربران امکان اضافه کردن فیلم یا تصاویر را به سادگی با کشیدن و رها کردن آنها در صفحه اصلی فراهم می کند.
با تشکر از پخش کننده داخلی ، می توانید انتخاب ویدیوی فعلی را پخش یا متوقف کرده و میزان صدا را تنظیم کنید.
muvee Reveal Encore 13.0.0.29340.3157 به شما امکان می دهد تا برای تمرکز بهتر روی کار خود ، به حالت تمام صفحه بروید و موارد را بر اساس نام پرونده یا تاریخ مرتب کنید.
از این گذشته ، می توانید بین پوسته های مختلف برای پروژه خود انتخاب کنید و پارامترهای اختصاصی را از نظر اشباع رنگ و جلوه ها ، شدت رنگ و سبک قلم پیکربندی کنید.
سایر ویژگی های مهم که قابل ذکر است کاربران را قادر می سازد تا مدت عکس را مشخص کنند یا از حالت اتوماتیک خودداری کنند ، مدت زمان فیلم را بصورت دستی تنظیم کنید ، عناوین را تعبیه کنید و رنگ یا تصویر پس زمینه را انتخاب کنید ، فایل های صوتی را وارد کنید ، یک تصویر آرم را بچسبانید و فایل های صوتی را تر کنید.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

System Requirements

- Processor : Intel Pentium 4, AMD Athlon (or equivalent), 2GHz or higher
- Memory : 2GB RAM
- Video Memory : 256MB & above
- Operating System : Microsoft Windows XP, Vista, 7 or 8 or 10

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار