• ۱۰۹ بازدید
  • اسفند ۲۹, ۱۳۹۸
NewBlueFX Titler Live 4 Broadcast ایجاد متن ۳ بعدی روی فیلم

NewBlueFX Titler Live 4 Broadcast دانلود نرم افزار ایجاد متن ۳ بعدی روی فیلم نیو بلو اف ایکس تیتلر در آنی یار. نرم افزار موثر برای ایجاد متن ۲D و ۳D در فیلم های شما است. از آنجا که به طور خاص برای قرار دادن در فیلم طراحی شده است ، کار با تمام ویژگی های لازم بسیار راحت است. ایجاد انواع عناوین ثابت و پویا و همچنین گرافیک های سه بعدی و انیمیشن ، با این برنامه به مهارت زیادی احتیاج ندارد.
NewBlueFX Titler Live 4 Broadcast 4.0.190919 قدرتمندترین راه حل گرافیکی ما برای پخش کنندگان حرفه ای را تجربه کنید. ارائه لایه های نامحدود از گرافیک های پویا در هوا – در هر کانال – تا ۱۶ کانال. Titler Live 4 Broadcast لایه های نامحدودی از گرافیک های متحرک پویا ۳D ارائه می دهد. جریانهای کاری خود را ساده کرده و فوراً ارزش تولید خود را با یک راه حل گرافیکی قدرتمندتر ، بصری و مقرون به صرفه تر در هوا بالا ببرید.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

System Requirements

Microsoft® Windows® 7 or later
2 GHz processor (multicore or multiprocessor CPU recommended for HD)
4 GB RAM (8 GB RAM or greater recommended for HD)
1.82 GB hard-disk space for installation
OpenGL 2.1-capable graphics card and minimum 1GB VRAM 2GB VRAM or higher recommended for HD 
 

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار