• ۱۰۴ بازدید
  • اسفند ۲۹, ۱۳۹۸
ProDAD ProDrenalin تصحیح و بهبود کیفیت فایل های ویدئویی

ProDAD ProDrenalin دانلود نرم افزار تصحیح و بهبود کیفیت فایل های ویدئویی پرو دد پرودرنالین در آنی یار. یک ابزار قدرتمند و در عین حال ساده برای استفاده از پردازش ویدیو است

فیلم های ضبط شده با GoPro ، DSLR یا دوربین فیلمبرداری با سطح بالا که از لنزهای با زاویه دید گسترده استفاده می کنند ، بیشتر اوقات تماشایی به نظر می رسند.
پویای عکس گرفتن چشم نواز است اما تحریفاتی نیز وجود دارد که در بعضی مواقع هیچ کاری را به خوبی انجام نمی دهد. اگر این اتفاق بیفتد ، می توانید لنزها را به سادگی تغییر دهید ، کمی بزرگنمایی کنید و مشکل عموماً حل شده است اما وقتی نمی توانید عکس را از نو بسازید باید راهی برای اصلاح مشکل در تولید پس از آن پیدا کنید.
این یک رابط کاربری ساده را نشان می دهد که به شما نیازی نیست که برای دستیابی به کتابچه راهنمای کاربر به منظور تشخیص نحوه کارکرد آن ، دفترچه راهنما را اجرا کنید. اگر حداقل با اصول فیلمبرداری و اصول اولیه نحوه کار یک دوربین آشنا هستید ، با ProDren ProDrenalin کاملاً خوب خواهید بود.
کلیپ ها را می توان با یک عمل کشیدن و رها کردن ساده بارگیری کرد و پس از قرار دادن در برنامه ، آنها آماده پردازش هستند. ProDAD ProDrenalin 2.0.29.3 تعداد قابل توجهی از پروفایل های دوربین را برای دستگاه های GoPro ، Canon ، Sony ، Samsung ، Contour ، Olympus و Rolley Bullet به شما ارائه می دهد که می توانید در کلیپ های خود اعمال کنید.
proDAD ProDrenalin به شما امکان می دهد میزان روشنایی ، کنتراست ، اشباع و تعادل رنگ سفید فیلمهای لود شده را تنظیم کنید ، بلکه مجموعه ای از ایستگاه از پیش تنظیم شده های ویدیویی FX را برای شما ارائه می دهد که می توانید از آنها استفاده کنید. علاوه بر این ، شما باید تنظیم زوم ، شیب ، تابه و رول را تنظیم کنید.

تا آنجا که صادرات پیش می رود ، ProDAD ProDrenalin 2.0.29.3 به شما امکان می دهد از بین سه پروفایل با کیفیت ، کم ، متوسط ​​و زیاد به همراه سطح جابجایی و محل مقصد را انتخاب کنید.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

System Requirements

- Windows 64-Bit Vista, Win7, Win8, Win8.1, Win10
- 2GB-memory,
- Recommended: i7-cpu, 6 GB memory

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار