• ۹۵ بازدید
  • اسفند ۲۹, ۱۳۹۸
Xilisoft AVCHD Converter مبدل فایل ویدئویی

Xilisoft AVCHD Converter دانلود نرم افزار مبدل فایل ویدئویی زیلی سافت ای وی سی اچ دی کانورتر در آنی یار.

اینترنت پر از انواع برنامه ها و برنامه هایی است که می توانید برای مدیریت پرونده های خود استفاده کنید. یکی از آنها Xilisoft AVCHD Converter است.
این یک راه حل نرم افزاری شسته و رفته است که به شما امکان می دهد پرونده های ویدئویی MTS ، M2TS و MOD را به طیف گسترده ای از فرمت های فایلهای ویدئویی متداول تبدیل کنید که می توانید در چندین دستگاه بازی کنید.
برنامه تقریباً هیچ وقت برای نصب نیاز ندارد و با یک مجموعه پیچیده که قبل از اینکه بتوانید از آن استفاده کنید ، لازم است آن را تکمیل کنید ، نیامده است. این یک رابط گرافیکی تمیز و بصری با بسیاری از ابزارهای مرتب در دسترس ورزش است.
Xilisoft AVCHD Converter یک راه حل نرم افزاری شسته و رفته است که به شما امکان می دهد پرونده های ویدیویی MTS ، M2TS و MOD را به طیف گسترده ای از فرمت های رایج ویدیویی که معمولاً استفاده می کنید ، تبدیل کنید که می توانید در چندین دستگاه بازی کنید.
اولین کاری که پس از راه اندازی برنامه باید انجام دهید این است که کامپیوتر خود را مرور کرده و پرونده هایی را که می خواهید روی آن کار کنید بارگیری کنید. می توانید بین کلیه قالبهای ویدیویی / صوتی محبوب از جمله AVI ، MPEG ، WMV ، DivX، MP4، H.264 / MPEG-4 AVC، RM، MOV، XviD، ۳GP، FLV، MP2، MP3، WMA، WAV، RA تبدیل کنید قالب های M4A ، AAC ، AC3 ، OGG و AU.
این امکان را به شما می دهد تا فیلم ها را به قالب های صوتی تبدیل کنید ، تصاویر را از پرونده های ویدیویی استخراج کنید و فیلم هایی از تصاویر ایجاد کنید ، به خصوص WMV را به فرمت های AVI / MPEG تبدیل کنید.
می توانید یک فایل مبدا را به چند بخش تقسیم کنید ، یک فایل مبدا را همزمان به چندین قالب مختلف تبدیل کنید ، اندازه پرونده خروجی را با استفاده از ماشین حساب بیت داخلی ساخته کنید. این دستگاه با یک پخش کننده رسانه داخلی ساخته شده است که به شما امکان می دهد تا پیش از تبدیل پرونده ها ، پیش نمایش پرونده ها را ببینید.
در کل ، Xilisoft AVCHD Converter 7.8.24 یک راه حل نرم افزاری شسته و رفته است که به شما امکان می دهد پرونده های ویدیویی MTS ، M2TS و MOD را به طیف گسترده ای از فرمت های رایج ویدیویی که معمولاً می توانید در چندین دستگاه پخش کنید ، تبدیل کنید.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

OS
Microsoft® Windows XP (SP2 or later), Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10
Processor
1GHz Intel/AMD processor or above
RAM
256MB RAM (512MB or above recommended)
Free Hard Disk
50MB space for installation
Graphics Card
Super VGA (800×600) resolution, 16-bit graphics card or higher
 

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار