• ۹۵ بازدید
  • اسفند ۲۹, ۱۳۹۸
Xilisoft HD Video Converter – Portable مبدل فایل ویدئویی

Xilisoft HD Video Converter دانلود نرم افزار مبدل فایل ویدئویی زیلی سافت اچ دی ویدئو کانورتر در آنی یار. برنامه ای که می توانید از آن برای رمزگذاری پرونده های رسانه ای بین قالب های مختلف از جمله AVI ، ASF ، MOV ، ۳GP و HD استفاده کنید.

رابط برنامه ساده و آسان برای حرکت از طریق است. می توانید از مرورگر پرونده یا روش “کشیدن و رها کردن” برای وارد کردن رسانه به لیست استفاده کنید.
علاوه بر این ، شما می توانید فیلم های مبدا را در یک پخش کننده رسانه داخلی پیش نمایش دهید ، عکس های فوری ، کلیپ های تقسیم شده و همچنین گزینه های صوتی و تصویری را با توجه به کیفیت ، کدک ، اندازه ، نرخ بیت ، میزان فریم ، زوم ، نسبت ابعاد ، رمزگذاری کنید. حالت ، میزان فرکانس نمونه ، کانال ها ، حجم و موارد دیگر.
علاوه بر این ، می توانید یک CD صوتی را بارگیری کنید ، مشخصات فایل را مشاهده کنید ، یک پروفایل خروجی جدید ایجاد کنید ، تنظیمات پروفایل پیشرفته را بررسی کنید ، Xilisoft HD Video Converter را فعال کنید تا در پس زمینه اجرا شود و کامپیوتر را خاموش کنید یا پوشه خروجی را باز کنید و سپس تمام کارها تکمیل شد ، از یک ماشین حساب نرخ بیت استفاده کنید ، زبان و ظاهر رابط و موارد دیگر را تغییر دهید.
این برنامه از منابع بالایی سیستم استفاده می کند ، حاوی یک فایل راهنما مختصر است و به سرعت کارها را تمام می کند بدون اینکه در طول مسیر برای ما مشکل ایجاد کند. تصویر و صدا به طور کلی در پرونده های خروجی با کیفیت بسیار مناسب نگهداری می شوند. ما اکیدا Xilisoft HD Video Converter را به همه کاربران توصیه می کنیم.

 

قابلیت های نرم افزار Xilisoft HD Video Converter 7.8.24:

سرعت بسیار بالا در زمان تبدیل
پشتیبانی از تقریبا تمامی فرمت های صوتی و تصویری
عدم کاهش کیفیت در صوت و تصویر
قابلیت تبدیل فرمت های عکس ها
قابلیت تبدیل میان تصاویر و ویدئو ها
قابلیت بخش بخش کردن فایل ها با حجم های تعیین شده در زمان تبدیل
قابلیت تنظیم کیفیت تصویر و همچنین صوت
هماهنگی و سازگاری بسیار مناسب با سیستم های
قابلیت تبدیل فرمت ها به منظور استفاده در گوشی های تلفن همراه
پشتیبانی فرمت های به کار رفته در دی وی دی ها
قابلیت اجرا و عمل تبدیل به صورت محو شونده در پس زمینه
قابلیت فعال سازی کارهایی نظیر خاموش شدن سیستم بعد از به پایان رسیدن عمل تبدیل
پوسته ها و زبان ها متعدد
نمایش تمامی صحنه های فیلم به صورت Preview
قابلیت تبدیل همزمان چندین فایل
محیط کاربری بسیار ساده در عین جذابیت
پشتیبانی از نسخه های مختلف

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار